Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Maske Kimsin Sen İskelet Kim? Hangi Ünlü Canlandırıyor

Maske Kimsin Sen yarışmasında İskelet maskesi ve kostümü içindeki ünlü ismin kim olduğuna dair detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Maske Kimsin Sen İskelet Kim?
Maske Kimsin Sen İskelet Kim?

Maske Kimsin Sen İskelet  Kimdir?

İlk bölümü ile 1 Ocak akşamı ekranlara gelen ve büyük bir beğeni ile izlenen yarışma programında dün 7 maskeli karakter birbirleri ile düello yapmış ve bir karakter elenmişti. 2 Ocak Pazar akşamı yayınlanan bölümde ise İskelet maskesi ile ekranlara gelen ünlü isim oldukça merak edildi. 

Düello Yaptığı Karakter : Gladyatör- Ayna-İskelet

Düello Tarihi : 02/01/2021

Kazanan    : Ayna-İskelet

İpuçları :

Hapishane 

Sarı Kırmızı 

Atkı

Yabancı Şarkı Söylüyor

Jürinin Sorusu: Oyuncu musun Sorusuna Bir Kaç Defa Oyunculuktan Para Kazanmış

Jüri Yorumu ve Tahmini :

Kubilay Tuncer

Sabri Sarıoğlu

👀👉Maske Kimsin Sen Gladyatör Kim Tıkla Öğren

Tansel Öngel sunuculuğunda yayınlanan programda maskeli karakterler birbirleri arasında düello yapıyor ve programda bulunan seyirciler tarafından yapılan oylama sonucu gün sonunda bir maskeli ünlü maskesini çıkartarak yarışmaya veda ediyor. 

İlk bölümü ile oldukça sevilen yarışmaya Medyapım imzası taşıyor. “Maske Kimsin Sen?” yarışması bu akşam ve daha sonra ise  her Pazar akşamı saat 20.00’de FOX ekranlarında yayınlanacak.

Ekranları başındaki izleyenler tarafından da büyük bir merak uyandıran maskelerin altındaki ünlüler hakkında jüri üyeleri yani dedektifler tahminlerde bulunuyor. Her karakter kendisine özgü ipuçları veriyor. 

Fox ekranlarında yayınlanan Maske Kimsin Yarışmasında ekranların sevilen isimleri Eda Ece, Melis Sezen, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy dedektiflik yapacaklar.

Maske Kimsin Sen İskelet  Maskesi ve kostümünün içinde yer alan ünlünün kim olduğu hakkında tahminlerinizi yorum alanından paylaşabilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler