Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Maske Kimsin Sen Kuzgun Kimdir? Hangi Ünlü Canlandırıyor

Maske Kimsin Sen Kuzgun karakterini canlandıran ünlü oyuncunun kim olduğu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.
Maske Kimsin Sen Kuzgun Kimdir? Hangi Ünlü Canlandırıyor
Maske Kimsin Sen Kuzgun 
Fox ekranlarında ilk bölümünü geride bırakan ve izleyenlerden tahminlerimize göre tam not alan yarışma programı Maske Kimsin Sen ikinci bölümdeki maske karakterlerini sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. 
Jüri üyeleri kadar ekranları başındaki izleyenleri de büyük bir merak içinde bırakan yarışma programı hem eğlenceli hem de jüri ve dedektiflerin de müthiş performansları ile güzel dakikalar sundular. Her Maske karakteri kendisi ile ilgili bir takım ipuçları vermekte ve dedektifler ise bir soru sormakta. 

Maske Kimsin Sen Kuzgun Kimdir?

Düello Yaptığı Karakter : Ördek -Kuzgun

Düello Tarihi : 02/01/2022

Kazanan    : Kuzgın

İpuçları :

Gücü Temsil eden maske seçimi
Arabada Bebek Var Mesajı

Yolda Çukur Var

Çukurda Oynamış
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Yabancı Şarkı Seslendiriyor

Jürinin Sorusu:
Çukurda Oynadınız mı? Sorusuna Evet yanıtını verdi. 

Jürinin Tahmini:
Necip Memili
Erkan Koçakköstenli
Fox tv ekranlarında ilk bölümü ile 1 Ocak Cumartesi akşamı izleyenler ile buluşan Maske Kimsin Sen yarışmasında sunuculuğu Tansel Öngel yapıyor. İlk gün yarışmasında maskeli ünlü ekranlara gelirken ikinci gün diğer 7 ünlü ekranlara gelecek. 
Yarışmada Maskelerin altında hangi ünlülerin yer aldığı konulu yarışmada büyük ilgi gördü. 14 yarışmacının yer alacağı yarışmanın ilk gün yapılan düellosunda Gözcü karakteri en az oyu alarak elendi. 
Yarışmada gösterdiği performans ile stüdyoda bulunan  seyircilerden en az oyu alan yarışmacının maskesini çıkartılarak yarışmaya veda ediyor. 
Medyapım imzalı “Maske Kimsin Sen?” yarışması, her Pazar akşamı saat 20.00’de FOX ekranlarında yayınlanacak.
Ekranları başındaki izleyenler tarafından da büyük bir merak uyandıran maskelerin altındaki ünlüler hakkında jüri üyeleri yani dedektifler tahminlerde bulunuyor. Her karakter kendisine özgü ipuçları veriyor. 
Fox ekranlarında ilk bölümü ile bu akşam ekranlara gelen Maske Kimsin Sen yarışmasında maske ve kostümlerin altında hangi yarışmacıların olduğu izleyenler tarafından oldukça merak edildi. 
Fox ekranlarında yayınlanan Maske Kimsin Yarışmasında ekranların sevilen isimleri Eda Ece, Melis Sezen, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy dedektiflik yapacaklar.
Maske Kimsin Sen Kuzgun Maskesi ve kostümünün içinde yer alan ünlünün kim olduğu hakkında tahminlerinizi yorum alanından paylaşabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler