Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sürgün kampı nedir? Survivor Sürgün kampı neden olur?

 

Survivor 2022 All Star yarışmasında yeni bir dönem başladı. Peki Acun Iıcalı’nın açıkladığı ”Sürgün Kampı ” nedir ?

2022 yılı Survivor All Star’ın ilk gününde  Sürgün Kampı uygulaması başlatıldı.Acun Ilıcalı, ”Sürgün kampını başlatıyorum. açıklamasında bulundu. ‘‘ Peki ama Sürgün kampı nedir?Acun Ilıcalı, ”Bu akşam buradan biri ayrılacak ve tek başına kalacak!” açıklamasıyla yarışmacıları şoke etti. 

 Sürgün kampı nedir? Survivor’da yeni dönem! Sürgün kampı neden olur? 

Acun Ilıcalı deyim yerindeyse yarışmacılara ve izleyicilere bombayı patlattı bu sezon survivor bambaşka olacağa benziyor ! Bu akşam bir yarışmacıyı Sürgün Kampına yollayacaksınız. İkinci, üçüncü ve dördüncü yarışmacılar da gittikten sonra dört yarışmacıdan biri Survivor’a veda edecek.

Diğer kalanlar o adada günleri boş bir şekilde geçirdikten sonra geri dönecekler. Hiçbir şekilde oyunlara giremeyecekler. Yarışmacılar hiçbir şekilde diğerleriyle iletişim kuramayacak. Dört yarışmacı beraber kalacak. Ödülden de faydalanmayacaklar, günlük erzaklarını tüketebilecek.

Tamamen ayrı bir yerde bir kamp olacak ve iletişim kurmak yok.  


”Oraya gidenin Allah yardımcısı olsun” 

 Acun Ilıcalı, ”Dört gün orayı çıkaramayacak 10 yarışmacı sayabilirim. Saatlerin zor geçtiğini biliyorum. Onun dışında ilk giden 24 saat boyunca tek kalacak. İkinci giren iki kişiyle yaşayacak. Oraya gidenin Allah yardımcısı olsun.” dedi.

All Star’da bir kişi beş gün kalmış olacak. Sonradan adaya geri dönebilecekler. 

Ekranların sezonlarca en çok takip edilen yarışmalarından birisi olan Survivor AllStar 2022’de Sürgün kampı dönemi başlıyor !  Acun Ilıcalı’nın sürpriz ve tarihte ilk dediği olay açıklandı.

Bundan böyle dokunulmazlığı kaybeden takım konseyde isim çıkaracaklar en çok yazılan isim birinci gitme adayı ve aynı zamanda sürgün kampına giden isim olacak yani bir kişi 4 gün boyunca sürgün kampında yer alacak. Sonrasında oyuna dahi katılamayacak iletişim kurulmayacak ve ödüllerden faydalanamayacak.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler