Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans Katılım Bankası kredi kartı başvurusu, birçok vatandaşımızın yöntemlerini internet üzerinden araştırdığı bir konudur. 

 Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Daha fazla mesaj

Bu konuda internet üzerinde ne yazık ki faydalı bilgi eksikliği bulunmaktadır. Bu sebeple Türkiye Finans Katılım Bankası’nın kredi kartlarına nasıl ve nereden başvuru yapabileceğinize dair yararlı bilgiler içeren bir yazı hazırladık. Türkiye Finans kredi kartı başvurusu ilgili olarak bu yazımızda;

 • Türkiye Finans Katılım Bankası hakkında genel bilgiler
 • Türkiye Finans Katılım Bankası’nın müşterilere sunduğu kredi kartı çeşitleri
 • Türkiye Finans kredi kartlarının avantajları ile ilgili bilgiler
 • Türkiye Finans kredi kartı başvurusunda kullanılabilecek yöntemler 
 • Kredi kartı sorgulama yapma ve 
 • Türkiye Finans Katılım Bankası’na kredi kartı başvurusunda istenen belgeler

gibi bu konuyla ilgili en çok merak edilen soruların cevaplarını verecek olan faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası

Türkiye Finans Katılım Bankası hizmetleri, bir katılım bankasından beklenecek özelliklerde müşterilere sunulmaktadır. Bildiğiniz üzere ülkemizde son dönemde katılım bankaları, bankacılık sektöründe önemli bir konumda bulunmaktadır. Nitekim her geçen gün müşteri potansiyelini artıran ve müşteri sayılarını çoğaltan bu bankalar arasında Türkiye Finans Katılım Bankası da bulunmaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası, dinimizce haram kılınan faize tamamen karşı bir sistemde hizmet vermektedir. Dolayısıyla Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerinin faiz ile hiçbir işi olmamaktadır. Paraları ortak kar ve zarar etme prensibiyle ticari faaliyetlerde kullanılarak değerlendirilmektedir. Nitekim dinimizde ticaret yaparak kâr elde etme helal ancak faizden yani paradan para kazanmak haram kılınmıştır. Bu sebeple dini vecibelerini özenle yerine getirmek isteyen Müslüman Türk vatandaşlarımız, Türkiye Finans Katılım Bankası hizmetlerinden yararlanabilmekteler ve yararlanmaya da devam ediyorlar.

Türkiye Finans Kredi Kartları

Türkiye Finans Katılım Bankası kredi kart çeşitleri müşterilerin ilgi ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek için üretilmiş ve piyasaya sunulmuş kartlardır. Müşterilerin bir kredi kartından talep ettikleri tüm özellikler, farklılaşarak Türkiye Finans Katılım Bankası kredi kartları içinde yer almaktadır. Bu kartlardan bazıları alışverişlerde daha çok kolaylık sağlarken bazıları da yıllık aidatı düşük olma özelliği ile müşterilerin ilgisini çekmektedir. Türkiye Finans kredi kartları “Happy Card” olarak adlandırılmaktadır. Türkiye Finans Katılım Bankası’nın mevcut durumda yani 2019 yılı itibarıyla 4 adet Happy Card çeşidi bulunmaktadır. Bu kartlar ve özelliklerinin detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Card Silver

Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Card Silver kredi kartı, Türkiye Finans ve Garanti Bankası işbirliğinde piyasaya çıkarılmış olan bir kredi kartıdır. Bonus Kartın platform üyesi olduğu tüm işyerlerinde ve hizmetlerde, taksit seçenekleri ve Bonus Puan gibi Garanti Bankası’nın Bonus Kartına ait özelliklerin ve avantajların hepsine sahip olabilirsiniz. Dolayısıyla Happy Card ile alışveriş yaptıkça bonus kazanabilir ve kazandığınız bonusları da tekrar program üyesi olan işyerlerinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Card Gold

Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Card Gold kredi kartı ile yaptığınız tüm harcamalarınızdan daha fazla bonus kazanma şansına sahipsiniz. Kartınızda alışveriş yaptıkça biriken bonus puanlarınız sayesinde alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz. Bunun yanında Happy Card Gold ile bu programa ortak işyerlerinde ekstra bonus ve taksit imkanlarından da faydalanmanız mümkündür. Öte yandan Happy Card Gold dünyanın her yerinde harcama yapmaya açık bir kredi kartıdır. 

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?
 Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Card Platinum

Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Card Platinum kredi kartı, ayrıcalık isteyen müşterilere yönelik bankanın sunduğu kredi kartları arasında yer almaktadır. Bonus platformuna üye işyerlerinde yapacağınız harcamalardan ekstra bonus puan kazanabilir ve bu puanlarınız ile bir sonraki alışverişinizi bedava yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Bununla birlikte sadece size özel olarak hazırlanan ayrıcalıklı alışveriş fırsatları, Happy asistan hizmetleri, indirim ve fırsat avantajları Happy Card Platinum müşterisi olduğunuzda size sunulacaktır.

Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Card Zero

Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Card Zero kredi kartı, bankanın 2019 yılı itibarıyla müşterilerine sunduğu 4. kredi kartı çeşididir. Bu kredi kartı ile alışveriş yaptıkça bonus kazanır bu puanlarınızı da dilediğiniz dernek veya vakıfa bağışlayabilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Kartı Avantajları

Türkiye Finans kredi kartı fırsatları, müşterilerin alışverişlerinde ve ihtiyaçlarını karşılamalarında birçok kolaylık sağlamaktadır. Bunların başında, Türkiye Finans kredi kartı olan Happy Card’ın, Garanti Bankası’nın Bonus Kartı ile aynı özellikleri taşıması gelmektedir. Bu iki bankanın ortaklaşa olarak piyasa sunduğu Happy Card ile bonusa üye tüm işyerlerinden avantajlı alışveriş yapma imkanı, Türkiye Finans müşterilerine sunulmaktadır. 

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Finans kredi kartı başvuru işlemleri, birçok farklı yöntem kullanılarak gerçekleştirilebilmektedir. Söz konusu işlemler yapılmadan Türkiye Finans kredi kartı sahibi olmak mümkün değildir. Bu nedenle siz de Happy Card sahibi olmak istiyorsanız Türkiye Finans kredi kartı başvuru yollarından size en uygun olanını kullanarak, hemen banka ile iletişime geçmeniz önerilir. Kredi kartı başvurusunda kullanılacak olan yollar ve detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Kartı Şubeden Başvuru

Türkiye Finans kredi kartı banka şubesinden başvuru işlemleri, günümüzde hala birçok vatandaş tarafından tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. İnternet veya diğer iletişim araçları kullanmaya gerek kalmadan mesai saatleri içerisinde size en yakın Türkiye Finans Katılım Bankası şubesine uğrayarak Happy Card başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Kartı Online Başvuru

Türkiye Finans kredi kartı online başvuru işlemleri, Türkiye Finans Katılım Bankası’nın internet bankacılığı hizmeti kullanılarak yapılabilir. Bunun için Türkiye Finans Katılım Bankası müşterisi olmanız beklenmektedir. Bu sayede internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra size en uygun Happy Card çeşidini seçtikten sonra başvuru işlemlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. Öte yandan bankanın müşterisi olmadan da internet üzerinde gerçekleştirebileceğiniz kredi kartı başvuru hizmeti bulunmaktadır.

Türkiye Finans Kredi Kartı Kısa Mesaj (SMS) ile Kart Başvurusu

Türkiye Finans kredi kartı SMS başvurusu, bankanın müşteriler sunduğu kolaylıklar arasında yer almaktadır. Kısa mesaj yoluyla Happy Card başvurusunda bulunmak için

DESTEK yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazın

2310’a gönderin.

Türkiye Finans Kredi Kartı Telefon Bankacılığı ile Kartı Başvurusu

Türkiye Finans telefon bankacılığı hizmeti ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu noktada 0850 222 22 44 numaralı telefonu arayarak dilediğiniz Happy Card çeşidini isteyebilir, gerekli bilgileri telefon aracılığıyla bankaya iletebilirsiniz.

Kimler Türkiye Finans Kredi Kartı Alabilir

Türkiye Finans kredi kartı almak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Bunun yanında sizden talep edilen belgeleri eksiksiz bir şekilde bankaya iletir ve bankanın da yaptığı inceleme sonucu kredi notunuz kredi kartı kullanmanıza uygun görüldüğü takdirde Happy Card sahibi olabilirsiniz.

 • Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusunda İstenen Belgeler
 • Türkiye Finans kredi kartı başvurusunda talep edilen evraklar şunlardır:
 • Başvuru formu
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Gelir belgesi
 • Adresinize ait son 3 aya ait bir fatura

Türkiye Finans Kredi Kartı Sorgulama

Türkiye Finans kredi kartı sorgulama işlemleri kredi kartı başvurusunda bulunan vatandaşların sık sık yaptığı işlemler arasında yer almaktadır. Kredi kartınıza onay çıkıp çıkmadığını internet üzerinden Türkiye Finans resmi internet sitesini kullanarak ve de telefon bankacılığı hizmetinden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler