Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yargı Dizisi Engin’i Kim Öldürdü?

Yargı Dizisi Engin'i Kim Öldürdü?
Yargı Dizisi Engin’i Kim Öldürdü? 

Yargı Dizisi Engin’i Kim Öldürdü? sorusu dizinin yayınlanan 14. Son bölümünde en çok merak edilen konu oldu. Engin’i silahla kim vurdu? Suçu Ceylin’in üstüne atan kim? Detaylar haberin devamında… 

Yargı Dizisi 14.Son Bölümü İzleyenlerin en çok merak ettiği soruların başında Engin karakterinin kim tarafından nasıl ve ne şekilde öldürüldüğü konusu oldu.

Engin’in hastaneden kaçarken kullandığı aracın arka koltuğuna saklanan Ceylin ile birlikte hastaneden ayrılan Engin’in cansız bedeni iki kurşun ile vurulmuş bir şekilde Yekta’nın Ormanlık alanda bulunan evinin yakınlarında bulundu. 

Engin’in şimdilik en büyük katil adayı Ceylin görünüyor. Silahtan çıkan parmak izleri ve el sıvap örnekleri ile birlikte olay yerinde bulunması ve Ceylin’e ait saat vb. eşyalar bulunması ve kardeşinin katiline kin duyması  onu en büyük şüpheli yaptı.

Yargı Dizisi Engin’in Katli Sizce Kim? 

Dizi hemen herkesi ters köşe yamaya devam ederken dizi artık bir başka boyuta geçti. Dizide artık Ceylin Engin’in Ölümünden dolayı en büyük şüpheli konumunda yer alıyor. 

Tahmin 1- Yekta yapmış olabilir. Zira Engin’in gideceği yeri bilen tek kişi oydu. Ancak bir babanın oğluna bu şekilde kıyması mümkün mü. 

👀👉Yargı Dizisi 14.Son Bölümü İzle

Tahmin 2- Çınar’ın Dedesi de yapmış olabilir. Çünkü hemen herkesi izlettiriyordu. Engin’in o bölgeye gittiğini biliyor olabilir. Ancak Ceylin’e suç atma pek onun işi değil gibi.

Tahmin 3- Engin’in araba giderken çalan Ben Ölmeden Önce Bir Sürü Hatam oldu şarkısı ise acaba Engin’in kendisini öldürmüş olabilir mi? 

Tahmin 4- Neva ve Cüneyt Neva’nın kolundaki saat ile olay yerinde bulunan saat oldukça benziyor. Ancak aynı saatten ne yazık ki Ceylin de de vardı. Acaba Katil Neva Hakim mi? Hem Engin’in tehditlerinden kurtulmak hem de Ilgaz savcıyı tekrar kazanmak için bu cinayete aracılık etmiş olabilir mi?

Peki Sizce engin Tilmen’i Kim Öldürdü?

Tahminlerinizi Yorum Alanına Yazarsanız Memnun Olurum. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 4 Ortalama: 4.5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler