Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yemekteyiz Şengül Meral Kimdir ? (Nereli ve Kaç Yaşında)

s

şengül meral kimdir
Şengül Meral kimdir

 

Şengül Meral kimdir ve instagram adresi nedir gibi soruların Cevabını bu konuda yanıtlıyoruz.

    Severek izlediğimiz Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında bu hafta yaptığı yorumlarla en dobra ismi olması beklenen Şengül Göl Meral, rakipleri üzerindeki dominantlığını daha bölüm fragmanında bile hissettirmeyi başardı. 

    Hem Can Özen’e hem de gün sahibi yarışmacı olan Miraç Kaçıran’a çıkışan Şengül Meral, adından söz ettirecek gibi duruyor. Rakibi Can’ın elindeki kukla oyuncağa; “Bu tarz aksesuarların sofrada bulunmasını doğru bulmuyorum” diyen genç yarışmacı, daha sonra “Sadece doymak için yediğinizden tadına bakmadan yorum yapıyorsunuz” ifadelerini kullanarak dikkatleri üzerine çekti. 

Menüde bulunan bir yemeğe de; “Menemen yaparsınız da suyunu içersiniz ya o tadı alıyorum” yorumunda bulunarak sabırları zorladı.  11 ocak Yemekteyiz Şengül Instagram hesabı @sengul_gol_meral ‘dir.

Şengül Meral Kimdir

Yemekteyiz Şengül Meral
Yemekteyiz Şengül Meral

    1985 yılında Kastamonu şehrinde Dünya’ya gelen Meral, 2014 yılında evliliğe adım atmıştır.  4 yaşında bi oğlan çocuğuna sahip olan yarışmacımız, belli bir süre mağazacılık yaparak geçimini sağlamıştır.
İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde ikamet eden Şengün Hanım ilk olarak 10 yaşlarında mutfağa girip biber dolması yemeği yapmaya çalışmış ve mutfak macerası başlamıştır.
    Şu anda ev hanımı olan yarışmacı, her ne kadar sivri dili ile diğer yarışmacıları rahatlıkla eleştirip laf geçirse de kendisi hiçbir eleştiriye açık değil:)
Yemekteyiz Şengül Meral instagram
Yemekteyiz Şengül Meral instagram

    Siz de yarışmaccı hakkındai yorumlarınızı aşağıdan yorum kutusundan diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler