Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal ile Yemekteyiz Faruk Eldem Kimdir 4 ocak 2022

Zuhal Topal ile Yemekteyiz programının 4 Ocak 2022 Salı günü yarışmacı olarak ekrana çıkan Faruk Eldem, doğal olarak izleyenlerin kendisini merak etmesine sebebiyet vermiştir. Yarışmayı izleyen kitle telefonu eline alıp Faruk Eldem Kimdir, Yemekteyiz Faruk eldem instagram hesabı ya da iletişimi nedir gibi sorulara cevap aramışlardır.

Bu hafta Zuhal Topal Yemekteyiz 4 Ocak başlıklı konumuzda yer verdiğimiz Faruk Eldem hakkında merak edilen soruları cevaplayıp soru işaretlerini gidereceğiz.

1987 senesinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Faruk ELDEM, aslen Van’lıdır. İstanbul’da kuaförlük ile geçimini sağlayan yarışmacımız bu alanda göstermiş olduğu başarı sayesinde sosyal medyada baya popülerlik kazanmış durumda. İnstagram’da @farukeldem kullanı adıyla paylaşımlarda bulunan Faruk bey’in an itibariyle 65k takipçisi bulunmaktadır.

Yaşamını İstanbul’da sürdüren 34 yaşındaki yarışmacı, kuaförlükten arda kalan zamanını yemek yaparak değerlendirdiğini ifade ediyor.

Faruk Eldem Kimdir ne iş yapar ya da kaç yaşında gibi soruların cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

2022 itibariyle 34 yaşındadır.

Mesleği: Kuaförlük

Özelliği: Hırslı ve titiz

Aslen Memleket: Van

İkamet: İstanbul

işyeri adresi:AdresArnavutköy, Beyazgül Sk. No:49, 34345 Beşiktaş/İstanbul

Boş zamanlarında yemek yepmayı kendine hobi haline getiren yarışmacı Salı günü Zuhal hanım’ın puanı hariç toplamda 25 puan almıştır.

faruk eldem yemekteyiz

4 ocak 2022 tarihli yarışmada hünerlerini sergileyen Faruk Eldemin menüsünde; bamya çorbası, narlı roka salatası ve hurma tatlısı gibi yemekler bulunmaktadır.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler