Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal Yemekteyiz 4 Ocak 2022 Salı Faruk Eldem Puanları

4 ocak yemekteyiz

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Ocak Salı (Faruk Eldem) puan durumu belli oldu. Hafta içi her gün TV 8’de yayınlanan yemek programında heyecanlı anlar yaşanmaktadır. 5 farklı yarışmacının birbiriyle kıyasıya yarıştığı yemek programı: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Ocak puan durumunu sizler için derledik. Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugünün puan durumu nasıl?
TV 8’in sevilen yarışma programında her gün farklı bir isim mücadele veriyor. Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Ocak puan durumu yapılan oylamanın ardından belli oluyor. Peki, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Ocak puan durumu açıklandı mı? Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugünün puan durumu nasıl? 

 Daha önceki günlerde yarışan Ovadan Şahin gayet güzel puanlar almayı başarmıştı. Faruk bey, gayet hoş yemekler hazırlayan bu hanımefendinin yemeklerini pek fazla beğenmemesine rağmen 6 puan vermişti. Yemekteyiz 4 Ocak programı yarışmacımızın bugünki tek hedefi ise yüksek puanlar alıp şimdilik zirveye yerleşmek!
4 ocak yemekteyiz faruk eldem
Faruk Eldem Kimdir?
Bu haftanın Özlem Karakulak ile beraber iki kuaföründen birisi olan Faruk Eldem, yarışmaya İstanbul’dan katılmaktadır. Gelinler için makyaj ve saç şekillendirme hazırlayan tecrübeli yarışmacı, Beyazgül Caddesi no 49 Arnavutköy Beşiktaş İstanbul’daki adresinde müşterilerine hizmet vermektedir. Aldığımız duyumlara göre kendisinden randevu alabilmek için en az birkaç hafta önceden kendilerini aramak gerekiyor. Ücretsiz provalara ek olarak mekanda, evde ve şehir dışında müşterilerine en iyi hizmetleri sunmaktadır. Gelin akraba ve arkadaşlarını da en iyi çalışmalarıyla memnun etmeyi görev edinmiştir. Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Faruk Eldem’in Instagram hesabı @farukeldem’dir. Şu anda yaklaşık olarak 65 bin takipçisi bulunmaktadır.
35 yaşında olup aslen Van’lı olduğu iddia edilmektedir.
 Zuhal Topal Yemekteyiz 4 Ocak yarışmacısı olan Faruk Eldem, Türkmenistan’lı yarışmacı olan Ovadan’ı geçmek için 31 puanı devirmesi gerekmektedir. Kuaförlükten arda kalan zamanlarda yemek yapmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Eldem, oldukça iddialı!
Kendine çok güvenen yarışmacımız; saç konusunda titiz olduğu kadar yemek yaparken de titiz olduğunu dile getiriyor.

4 Ocak Yemekteyiz Faruk Eldem Menüsü
Bamya Çorbası (Etli)
Karides Güveç
Somon (Hindistan cevizi soslu)
Cevizli Narlı Salata
ve tatlı olarak Hurma Tatlıs…
“Eğer yarışmacımız, puan olarak geride kalırsa tamı tamına 15bin tl’yi kazanmaktan vazgeçmiş olacak.”
İlk yarışmacı olan Ovadan hanım’dan Faruk bey için düşük bir oy vermesi bekleniliyordu.

 

 
Yemekteyiz 4 Ocak Puanları Şu Şekilde: 

Melike Zengin: 6 

Abdülmelik Turan: 8 

Ovadan Şahin: 4 

Özlem Karakulan: 7 

Zuhal Topal: Belli değil
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler