Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Ocak Puanları (Şengül Meral kaç puan aldı?)

Yemekteyiz Şengül Meral
Yemekteyiz Şengül Meral

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Ocak Salı Puanları Şengül Meral Hanım kaç puan aldı?

    Acun’un sahibi olduğu TV8 kanalında sevilerek izlenilen Zuhal Topal’la Yemekteyiz’in yeni bölümü başladı. Birbirinden güçlü yarışmacıların performansını sergileyeceği mükemmel mücadelenin ikinci gününde Şengül Meral yarışıyor. İlk gün de yapmış olduğu yorumlarla isminden söz ettirmeyi başaran genç hanımefendi, önce alışverişe çıkacak sonrasında ise mutfakta hünerlerini ortaya koyacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz Şengül Meral kaç puan aldı? Yemekteyiz 11 Ocak Salı puanları bu konumuzda sizlerle! 

    Bu sezon Zuhal Topal önderliğinde yayına devam eden Yemekteyiz’de 19’uncu haftanın ikinci günü başlıyor. Birbirinden hamarat ve aynı zamanda bi o kadar da iddialı yarışmacıların performanslarıyla izleyicilerin karşısına çıktığı zorlu yarışmada, haftaya damgasını vurması beklediğimiz Şengül Meral marifetlerini döktürüyor. 
    Pazartesi günü yaptığı yorumlardan sonra bugün hazırlayacağı yemek, masası, menüsü ve giyimi büyük önem taşıyacak şüphesiz! Beğeni seviyesi çok yüksekte olan rakiplerin yanında Zuhal Topal da puanlarını bugün verecek. Peki, Zuhal Topal’la Yemekteyiz Şengül Meral bugün kaç puan aldı?  
Puan polemiği devam ediyor : ‘Sen bizim ekip arkadaşımıza yalancı mı dedin?’

Bugün ekranlara gelecek olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz’in 87. bölümünde Şengül Meral yarışıyor. Güzel yarışmacının masasında çok fazla puan polemiği yaşandı. Can bey’in Şengül ile girdiği puan sohbetinin farklı olduğu yönündeki tartışma sonrasında Zuhal Topal olaya katılmak zorunda kaldı. Ekip çalışanına olayı anlattıran Zuhal hanım, Can’ın tepkisine yönelik olarak; “Sen bizim ekip arkadaşımıza yalancı mı diyorsun?” diye tepki gösterdi. Can ise ‘Evet, yalancı’ yanıtını verdi. Bu sözlerin  ise Can Bey’e diskalifiye getirip getirmeyeceğini açıkçası biz de merak ediyoruz.
İşte Şengül Meral Hanım’ın menüsü

Düğün Çorbası
Muhammara
Daha fazla mesaj
El açması Patatesli ve pırasalı Börek
İçli köfte
Keskin tava
İç Pilav
Bezirgan Salatası
Kremalı Bisküvi Pastası
Rakiplerine karşı vereceği mücadele ile 15000 lirayı kazanmak isteyen Şengül Meral, hazırlayacağı menü de sabırsızlıkla bekleniyor. Yapacağı leziz yemeklerle berabet Cuma günü finalde kendisine avantaj sağlamayı hedefleyen genç yarışmacının bu gün sonunda alacağı puanlar finaldeki durumunu etkileyecek. Rakiplerin beğeni seviyesi izlediğiniz üzere çok yüksek ve buna göre hareket etmesi gerekecek!
Yemekteyiz 11 ocak puanları
Yemekteyiz 11 ocak puanları

Şengül Meral’e kim kaç puan verdi?
Gökhan Miraç Kaçıran:
Ayşe Alan:
Gökhan Miraç Karışan:
Can Özen:
Yeşim Dönmez:
Zuhal Topal:
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler