Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can Özen Kimdir (Can Bey instagramı)

Can özen Kimdir
Can özen Kimdir


Yemekteyiz Can Bey kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can instagram adresi nedir ! Can Özen Kuaförüm Sensin’e katılmıştı!

    Yemekteyiz yarışmasına katılan Can Özen ülkemizde gündem oldu. TV8 kanalında yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında haftanın yarışmacıları bu hafta çok fazla ilgi gördü. Yeni yarışmacılar arasında bulunan Can Özen, daha önce Kuaförüm Sensin yarışmasına da katılmıştı. 
    Can Bey programdaki tarzı ve açıklamaları ile dikkat çekerken, oyuncak takıları ise yarışmacılardan ilginç bi şekilde tepki gördü. 10 Ocak – 14 Ocak haftasında Yemekteyiz programının yarışmacıları isimleri şunlardır; Can, Şengül, Miraç ve Ayşe. Bu haberimizde size Yemekteyiz ve Kuaförüm Sensin programından tanınan Can Özen hakkında bilgiler sunacağız.

Can Özen Kuaförüm Sensin yarışması ile tv ‘ye çıktıktan sonra Yemekteyiz programına katıldı. Sevilen sempatik sunucu Zuhal Topal’ın sunmuş olduğu gündüz kuşağı programı: Yemekteyiz’in yeni hafta yarışmacıları arasında Can, Miraç, Şengül, Ayşe ve Yeşim yer almaktadır. Yemekteyiz tarihinin en ilginç yarışmacıları arasına girebilecek potansiyele sahip olan Can Özen kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor? 


Yemekteyiz Can Özen kimdir?

Yemekteyiz Can bey
Yemekteyiz Can bey


    Can Bey giyimiyle, tarzıyla, davranış ve oyuncaklarıyla dikkat çekmeyi başardı. Can Özen, ilk bölüm fragmanında, ”Öyle bir kıvamı olacak ki, ben ağzımın tadını çok iyi bilirim.” lafıyla ünlendi. Can Beyin edinmiş olduğu  aksesuarlar yarışmacılar tarafından eleştirildi. 
Şengül Hanım ise Can Beye ”Acaba siz Neden bu yarışmaya katıldınız?” diye sordu. Can Bey ise ”Yemek yemeye katıldım.” diyerek karşılığını verdi.

Daha önce Kuaförüm Sensin isimli yarışmaya katılan Can Özen, Ankaralıdır. 

Medeni Hali Bekar olan yarışmacı 43 yaşındadır. 
Dip boyası gelen ve manikürlü olmasına dayanamadığını belirten Can Özen, “Kimseye yukarıdan bakmıyorum. Bu bir Yemekteyiz programı ama genel bir görsel şovdur. Benim karşıma kaliteli şekilde çıkmak zorundasınız. Muazzam olmalısınız. Manikürünüz, saçınız, kıyafetiniz bana lütfen temiz ve vizyon sahibi olarak gelin.” dedi.


Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler