Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can Özen Menüsü Nedir? 14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları

 Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can Özen Menüsü Nedir? 14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları

 TV8’deki Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının yarışmacılarından Can beyin yarışacağı gün izleyiciler tarafından çok merak ediliyordu. Peki Can Özen’in hazırladığı menü nedir? 14 Ocak Cuma günü Can bey Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında kaç puan aldı ? 

Yemeklerinin ve elinin lezzetine güvenenlerin kıyasıya bir rekabetle yarıştığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz programı hafta içi her gün 16:00 ‘da TV8’de seyircisiyle buluşuyor. Ekranların sevilen sunucusu Zuhal Topal’ın sunduğu “Yemekteyiz” yarışmasında her hafta sivri dilli ve birbirinden iddialı 5 marifetli yarışmacı, hazırladıkları iddialı menülerle yarışmacılara ve seyircilere ev sahipliği yapıyor. Birbirinden marifetli ve iddialı yarışmacılar menülerini sunduktan sonra puanlanıyor ve haftanın finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin liralı ödülün sahibi olmaya hak kazanıyor. 
Daha fazla mesaj
 10 Ocak 14 Ocak haftasında Yemekteyiz programının yarışmacıları arasında Can, Yeşim Şengül, Miraç ve Ayşe yer alıyor. Ancak Yemekteyiz’e bu hafta benzeri görülmemiş bir yarışmacı katıldı. Can bey gerek açıklamaları gerek giyim tarzı gerekse yanında getirdiği kuklaları ile ilk günden Zuhal Topal’ın yarışmacıların ve izleyenlerin dikkatini çekti. Sivri açıklamaları ile dikkat çeken yarışmacı Can bey aynı zamanda verdiği puanlardan dolayı çok eleştiri aldı. Bu sebeple kendi gününde nasıl bir menü çıkaracağı ve yarışmacılardan kaç puan alacağı merak konusu oldu.  
TV8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının yeni haftanın ilk gününden itibaren dikkat çeken ve merak edilen ve Cuma günü yarışmacısı olan Can beyin menüsü ve aldığı puan bekleniyordu.  İlgiyle izlenen programda Can Özen’in menüsü ve puanı izleyiciler tarafından çok merak edildi. Arama motorlarında izleyiciler  Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can Özen Menüsü Nedir? 14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları konusunu sıklıkla aratılıyor. 

Daha önce Kuaförüm Sensin isimli yarışmaya katılan Can Özen, Make up artist, koku eksperi olduğunu söylüyordu. İlginç tavırları komik halleri ve verdiği puanlarla dikkat çeken yarışmacı Can bey aslen Ankaralıdır.  Medeni Hali Bekar olan yarışmacı 43 yaşındadır. 14 Ocak Cuma günü yarışmacıları evinde ağırlayıp tüm hünerlerini gösteren yarışmacı herkesten 10 puan almayı beklediğini söylüyor. Yarışmacılara sizi uzaya çıkaracağım diyen Can beyin mutfağının dağınıklığı gözlerden kaçmazken ilk yemek olan çorbada çıkan kapak yarışmacıları hayrete düşürüyor. 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Can Özen Menüsü Nedir?


ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ 14 OCAK CUMA CAN ÖZEN’İN MENÜSÜ
Can Özen’in menüsü henüz belli olmamıştır.

14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları

Puanlar henüz verilmemiştir.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Can Özen


Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler