Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Melike Kim? Kaç Puan Adı

Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında 3 Ocak- 7ocak yeni yılın ilk haftasında yarışacak olan yarışmacılar belli oldu. Yeni haftada Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmasında yarışacak olan Melike hanım hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Melike Kim? Kaç Puan Adı
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Melike 

Ekranların fenomen yarışma programı Zuhal Topalla Yemekteyiz yarışmasında bu hafta 2 erkek 3 kadın yarışmacı yer alıyor. Yeni yılın ilk haftasında ilk gün Ovadan yarışacak ve diğer yarışmacıları evine konuk edecek. Zuhal topalla Yemekteyiz 3-7 Ocak Haftasında yer alan yarışmacılar ise  Melike, Özlem, Faruk, Uğur ve Ovadan oldu.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Melike Kimdir?  

Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında bu hafta yarışacak olan Melike hazırladığı birbirinden güzel yemekler ile diğer yarışmacılardan puan almak için mücadele edecek.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Melike Hangi Yemekleri Yaptı?  

Çorba

Ara Sıcak 

Ana Yemek  

Börek 

Tatlı

Yemekteyiz Melike Kaç Puan Aldı? 

Ovadan hanımdan …… puan aldı.

Özlem hanımdan …. puan aldı.

Faruk beyden …. puan aldı. 

Uğur Beyden …. puan aldı. 

Melike Toplamda … puan aldı. 

👀👉Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Ocak Türkmenistanlı Yarışmacı Ovadan  hakkında detaylar için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Ekranların sevilerek ve büyük bir beğeni ile izlenen  yemek yarışması Zuhal Topal’la Yemekteyiz hafta içi her gün  TV8 ekranlarında  5 ayrı gün 5 yeni  yarışmacının evine konuk olmaya devam ediyor. Cuma günü finalde kazanan yarışmacı 15.000 TL para ödülü kazanıyor. 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler