Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Miraç Kaçıran Kimdir Nereli Kaç Yaşında ?

 Ekranların ilgiyle izlenilen programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de haftanın ilk günü yarışmacısı Miraç Kaçıran Kimdir İnstagram hesabı nedir  ?

Yemeklerinin ve elinin lezzetine güvenenlerin kıyasıya bir rekabetle yarıştığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz programı hafta içi her gün 16:00 ‘da TV8’de seyircisiyle buluşuyor. Ekranların sevilen sunucusu Zuhal Topal’ın sunduğu “Yemekteyiz” yarışmasında her hafta sivri dilli ve birbirinden iddialı 5 marifetli yarışmacı, hazırladıkları iddialı menülerle yarışmacılara ve seyircilere ev sahipliği yapıyor. Birbirinden marifetli ve iddialı yarışmacılar menülerini sunduktan sonra puanlanıyor ve haftanın finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin liralı ödülün sahibi olmaya hak kazanıyor. 

 TV8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının yeni haftanın ilk yarışmacısı olan Miraç izleyicilerin merceği altına girdi. İlgiyle izlenen programda Miraç Kaçıran izleyiciler tarafından çok  merak edildi. Arama motorlarında Zuhal Topal’la Yemekteyiz Miraç Kaçıran Kimdir Nereli Kaç Yaşında ?  soruları aratılırken Gökhan Miraç Kaçıran kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Miraç kimdir?  sorularının cevabını sizler için araştırdık . İşte Zuhal Topal’la Yemekteyiz Miraç Bey hakkında ayrıntılı bilgiler… 


ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ MİRAÇ KİMDİR?

 TV8 ekranlarının sevilen programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz’in ilk yarışmacısı Miraç bey, yakışıklılığı ve sakin yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Miraç bey 1991 doğumludu 31 yaşında olan genç yarışmacı aslen Şanlıurfalıdır ancak İstanbul’da Avrupa yakası Küçükçekmecede yaşamaktadır. Yarışmaya Anadolu yakasında olan kuzeninin evinde katılmayı tercih etmiştir. Mesleği avukatlıktır hali hazırda yüksek lisans yapmaktadır. Yarışmacı eğitim hayatına oldukça önem veriyor ve kariyeri için eğitim almaya devam ediyor.
Miraç bey yarışmada oldukça kendinden emin ve iddialı görünüyor. Özellikle memleketinin Urfa olmasından dolayı güveni olan yarışmacı  “Çok iyi bir yemek kültürümüz var. Doğu batı sentezi şeklinde hem doğunun hem de batının yemeklerine hakimim. Kendime ait bir yemek sayfam var. Eğer ödülü ben kazanırsam yemek sayfamla ilgili bir çalışma yapmak ve geliştirmek istiyorum sayfamı.  Sanırım ben de o ‘acayip’ tiplerden biriyim. Çok acayip eleştirilerden yapabilirim. Kesinlikle o konuda şüpheniz olmasın.
Yemek yapma merakım kendiliğinden gelişen bir şey. El becerisi diyeyim ben buna. Çünkü el becerilerim arasında sadece yemek yapmak değil, bunun dışında yağlı boya resim çalışmak da var. El ile ilgili bütün sanatları denemiş olabilirim açıkçası.
Yemek yapmayı çok seviyorum. Mutfakta çok iyi olduğumu düşünürüm. Çevremdeki insanlar da bana bu şekilde telkinlerde bulunurlar. Yarışmaya katılma durumuyla ilgili çevremin yönlendirmesi oldu.”
şeklinde kendisini ifade ediyor.

Zuhal Topal’la yemekteyiz Miraç Kaçıran İnstagram hesabı nedir ?

Miraç beyin bahsetmiş olduğu instagram sayfası ise @mirac_law kullanıcı adı ile ulaşıp takip edebilirsiniz. Kendisi hesabından kendi özel yaşamından ve yemeklerinden paylaşımlarda bulunarak instagram hesabını aktif olarak kullanıyor.

Zuhal Topal'la yemekteyiz Miraç kimdir ?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ MİRAÇ’IN MENÜSÜ 

 • Taze kabak çorbası 
 • Patlıcan beğendili volovan 
 • Fırında top patatesli kuşbaşılı sote 
 • Kremalı zerdeçallı fettucine 
 • Miraç Şef’in sunumuyla yeşil zeytinli salata 
 • Soğuk baklava
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler