Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Ovadan Şahin Kimdir 3 Ocak 2022

Zuhal Topal ile Yemekteyiz programında Ovadan Şahin isimli yarışmacı 3 Ocak Pazartesi günü ekrana geldi. Yemekteyiz Ovadan Şahin kim? Ovadan Şahin aslen nereli? gibi soruların yanında Ovadan kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Ovadan Şahin kaç puan aldı? gibi merak edilen konuları da cevaplıyoruz. Yemekteyiz 3 Ocak yarışmacısı Ovadan Şahin hakkında merak edilen tüm bilgiler, bu konumuzda açıklığa kavuşuyor.

Ovadan Şahin isimli yarışmacımız; 1986 yılında Türkmenistan’da dünyaya gözlerini açtı. Türkmenistan’da yetişen Ovadan, Rus okulunu başarıyla bitirmiştir. İyi seviyede Rusça bilmektedir. 2003 yılında Erol Şahin ile evlendikten sonra Türkiye’ye yerleşti. Tm tamına 18 yıllık evlidir. İstanbul şehrimizde ikamet etmektedir.

3 Ocak 2022 Pazartesi günü Zuhal Topal yaşırmasında bu haftanın ilk yarışmacısı olarak ekrana gelen, Ovadan Şahin’in tüm bilgileri, hemen aşağıda maddeler halinde sizleri bekliyor.

1981 yılında Türkmenistan’da hayata gözlerini açtı
Rus okulunu tamamladı.,
40 yaşındadır.
Rusça dilini biliyor
Aslen Türkmenistanlı’dırd
Temizliğe çok dikkat ediyor
18 yıldır Türkiye’de ikamet ediyor.
18 yıldır Evli
Kendisine çok fazla güvenir
Eşi ile aynı iş yerinde tanışmıştır
Eşinin Adı: Erol
Eşin memleketi: Sivas
Çocuk durumu: 11 yaşında bir kızı var
Eşi Elektrik işi ile ilgilenmektedir.
Çok bilmişlik taslayan kişilerden haz etmiyor.

3 Ocak Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Ovadan Şahin yarıştı. Aslen Türkmenistanlı olan Ovadan, 2021 yılı itibari ile 40 yaşına ayak basmıştır. Türkmenistan’da yetişen Ovadan, yaklaşık 19 yıl önce Türkiye’ye gelmiştir.

““Elimin lezzetine güveniyorum. Yöresel yemeklere hakim biriyim!”

Sözleri ile Ovadan Şahin, yarışmada unutulmaya yüz tutmuş eşsiz lezzetlerle rakiplerini etkiyeceğini, onlardan güzel puanlar alacağını tahmin ediyor.

Yemekteyiz Ovadan Şahin Kaç Puan Aldı?
3 Ocak Pazartesi 2022 tarihinde yarışan Ovadan Şahin’in, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında kazandığı puanlar şu şekildedir:

Faruk Eldem  6
Özlem Karakulak  6
Abdülmelik Turan  6
Melike Zengin  5
Zuhal Topal    7
TOPLAM:  30
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler