Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Samet Kimdir Nereli, Kaç Yaşında, İnstagram adresi nedir ?

 Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Ocak Pazartesi Yarışmacısı Samet Gürsoy kimdir, nereli, kaç yaşında, instagram adresi nedir ? Samet Bey hakkında tüm bilgiler haberimizde !

Televizyon ekranlarının en çok izlenen kanalı TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla yayınlanan Yemekteyiz programı kendine ve el lezzetine güvenenlerin yarışması olmaya devam ediyor. Hafta içi her gün bir yarışmacının evinde ter döktüğü programda iddalı menüler çarpışacak. Gün sonunda alınan puanlar haftanın son günü Zuhal Topal’ın verdiği puanlar ile toplanıyor ve sonuç olarak bir yarışmacı 15.000 TL’lik büyük ödülün sahibi olmaya hak kazanıyordu. Bu hafta 17-21 Ocak haftasındada birbirinden renkli ve iddalı yarışmacılar olması gözlerden kaçmadı.Zuhal Topal’ın sunduğu Yemekteyiz programının 17 Ocak 21 Ocak tarihleri haftasındaki konuklar oldukça renkli. Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacıları arasında Banu, Murat, Aynur, Samet ve Hanife yer alıyor. İşte Yemekteyiz’in yeni yarışmacısı Samet hakkında bilgiler… 

17- 21 Ocak haftasında gördüğümüz ilk isim Samet Bey oldu. Samet Gürsoy pazartesi günü ile birinci gün yarışmacısı olarak misafirlerini ağırlıyor. Samet bey misafirlerini fragmandada görüğümüz dikkat çekici evinde misafir edecek. Gerek tarzı gerekse evinin mimarisi oldukça dikkat çekici olan yarışmacı masasının şıklığı ilede göz kamaştıracağa benziyor. Zuhal Topal’ında evinin dekorasyonunu çok beğendiği gözlerden kaçmadı. Haftaya iddalı başlangıç yapan Samet beyi tanıyalım .

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Samet Bey kimdir ?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında haftanın ilk günü evine konuk olduğumuz Samet bey yarışmaya aynı zamanda atölye olarak kullandığı evinde katıldı. 1995 doğumlu olan Samet bey 27 yaşında bekar ve boğa burcu. Tasarımcılık yapıyor bu mesleğini sosyal medya üzerinden sipariş alarak gerçekleştiriyor. Ancak eğitim alanı tasarımcılığın çok dışında. Zaman zaman Levent’teki annesinin yanındada kaldığını söyleyen yarışmacının  evi İstanbul Beykoz Anadoluhisarında ve burada ikamet ediyor. Eski bir tarihi yapı olan evinin tüm restorasyonu ve mimari tasarımları kendisine ait. Yemek yemeyi ve yapmayı çok sevdiğini belirten yarışmacı kötü yemek yediği zaman kendini mutsuz hissettiğini söylüyor. Ege aşığı olduğunu söyleyen yarışmacı sık sık Ege’ye tatile gittiğini ve menüsündede bu izleri taşıyacağını söylüyor. Rakiplerine gözdağı veren yarışmacı iddalı olduğunu ve el lezzetine mutfaktaki hünerlerine güvendiğini özellikle belirtti ve iyi yemekten anlarım damak tadıma güvenirim diyerek devam etti.
Yemekteyiz Samet Gursoy instagram hesabı nedir ?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Samet Bey instagram hesabı nedir ?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında haftanın ilk günü evine konuk olduğumuz Samet beyin aktif olarak kullandığı instagram hesabı @samet__gursoy
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 6 Ortalama: 3.8]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler