Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Uğur Abdülmelik Turan Kimdir ? ( 6 Ocak 2022 )

Yemeklerinin ve elinin lezzetine güvenenlerin kıyasıya bir rekabetle yarıştığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz programı hafta içi hergün 16:00 ‘da TV8’de seyircisiyle buluşuyor. Ekranların sevilen sunucusu Zuhal Topal’ın sunduğu “Yemekteyiz” yarışmasında her hafta sivri dilli ve birbirinden iddialı 5 marifetli yarışmacı, hazırladıkları iddialı menülerle yarışmacılara ve seyircilere ev sahipliği yapıyor.  Birbirinden marifetli ve iddialı yarışmacılar menülerini sunduktan sonra puanlanıyor ve  haftanın finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin liralı ödülün sahibi olmaya hak kazanıyor.

TV8’in en çok izlenen programlarından Zuhal Topal’la Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacılarından Uğur izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Genç yarışmacı sakinliği, kibarlığı ve yakışıklılığı ile izleyenlerin merceğine girmeyi başardı Peki Zuhal Topal’la Yemekteyiz’in yarışmacısı Uğur Abdülmelik Turan kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

 Zuhal Topal’la Yemekteyiz Uğur Abdülmelik Turan kimdir? Zuhal Topal’ın sunduğu ile Yemekteyiz yarışmasındaki Uğur kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor? 
 TV8’de yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının yarışmacılarından Uğur Abdülmelik Turan haftanın dördüncü günü olan Perşembe günü izleyicileri ve diğer yarışmacıları evinde ağırladı. Hem özel hayatı hemde göstereceği hünerler herkes tarafından merak edildi. Seyirciler arama motorlarında Zuhal Topal’la Yemekteyiz Uğur Abdülmelik Turan kimdir? Zuhal Topal’ın sunduğu ile Yemekteyiz yarışmasındaki Uğur kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor? sorularının cevaplarını arıyor. İşte
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Uğur bey hakkında ayrıntılı bilgiler sizlerle …
Zuhal Topal'la yemekteyiz

 ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ UĞUR KİMDİR? 

TV8’in en çok izlenen programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasının 3-7 Ocak 2022 haftasının Perşembe günü yarışmacısı Uğur bey, diğerlerinin aksine daha sakin tavırlarıyla izleyicilerin takdirini topladı. Gençliği ve yakışıklılığı ile dikkat çeken Uğur Bey’in mutfaktaki çok heyecanlı halleride gözlerden kaçmadı.  Yarışmacılar arasındaki tartışmalara katılmayarak sakin tavırlar sergileyen yarışmacı herkese hak ettiği puanları vermeye özen gösterdiğini belirtmişti. 
Uğur Abdulmelik Turan 2000 doğumlu 22 yaşındadır Trakya Üniversitesi Bankacılık ve Sigorta Bölümü son sınıf öğrencisidir. Aynı zamanda Erzurum Atatürk Üniversitesi Egzersiz bölümünde okuyor. Aslen Erzurumlu olan Uğur bey 7 çocuklu bir ailede dünyaya gelmiştir. Memleketi Erzurum olmasının yanında İstanbul Esenyurt’ta yaşamaktadır. Uğur Bey, yarışma boyunca sakin ve efendi kişiliğinin yanında kendi günündeki aşırı heyecanıda farkedilmiştir. Ayrıca diğer yarışmacıların aksine tartışmalara katılmadan sergilediği saygılı tutum ile izleyicilerin beğenisini kazanmış durumda. Kendisi iddialı, titiz, saygılı ve kalp kırmayı sevmiyor.
Uğur Bey, Yemekteyiz yarışmasında çok iddialı olduğunu söyleyerek şu sözleri dile getiriyor:
 “Rakip yok, göremiyorum karşımda. Beklesin onlar, beni masada görecekler. Marifetliyim. Onlara bugün taş çıkaracağım.”
Yemekteyiz Uğur Abdulmelik Turan kimdir?

 UĞUR ABDÜLMELİK TURAN’IN MENÜSÜ

Aşotu çorbası 
Tavuk kıymalı pişi
Lahana dolması
 Et kavurma 
Ekşili salata
Tepsi Kadayıf 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler