Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeşim Dönmez Kimdir ? Yeşim Dönmez’in Menüsü 13 Ocak 2022

 Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeşim Dönmez Kimdir ? Yeşim Dönmez’in Menüsü !

Zuhal Topal Yemekteyiz Yeşim kimdir? Yeşim Dönmez nereli, kaç yaşında?
TV8’deki Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının yarışmacılarından Yeşim izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Yeşim Dönmez kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor? 

Yemeklerinin ve elinin lezzetine güvenenlerin kıyasıya bir rekabetle yarıştığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz programı hafta içi her gün 16:00 ‘da TV8’de seyircisiyle buluşuyor. Ekranların sevilen sunucusu Zuhal Topal’ın sunduğu “Yemekteyiz” yarışmasında her hafta sivri dilli ve birbirinden iddialı 5 marifetli yarışmacı, hazırladıkları iddialı menülerle yarışmacılara ve seyircilere ev sahipliği yapıyor. Birbirinden marifetli ve iddialı yarışmacılar menülerini sunduktan sonra puanlanıyor ve haftanın finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin liralı ödülün sahibi olmaya hak kazanıyor.  10 Ocak 14 Ocak haftasında Yemekteyiz programının yarışmacıları arasında Can, Yeşim Şengül, Miraç ve Ayşe yer alıyor. İşte Yemekteyiz’in açıklamaları dikkat çeken yarışmacısı Yeşim hanım hakkında bilgiler.

TV8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının yeni haftanın dördüncü gün yarışmacısı olan Yeşim hanım yaptığı yorumlarla izleyicilerin merceği altına girdi.  İlgiyle izlenen programda Yeşim Dönmez ve menüsü izleyiciler tarafından çok merak edildi. Arama motorlarında Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeşim Dönmez Kimdir Nereli Kaç Yaşında ?  soruları aratılırken Yeşim Dönmez kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeşim kimdir?  sorularının cevabını sizler için araştırdık . İşte Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeşim hanım hakkında ayrıntılı bilgiler…  
Yeşim Dönmez Kimdir

ZUHAL TOPAL YEMEKTEYİZ YEŞİM DÖNMEZ KİMDİR? 

Zuhal Topal Yemekteyiz Yeşim, hanımefendiliği, adaletli duruşu ve sert yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Yeşim hanım kendini tanıtırken ilk günden şunları söylemişti : “Genel olarak sırf konuşmuş olmak için konuşan tipler sinirimi bozuyor. Haksız yere eleştiri yapanlar, olmuş bir şeye sırf puan kırmak için olmamış diyen insanlar…Yani ben durumlarda çok fazla sessiz kalamıyorum. Kendi günümde sessiz kalmayacağım ama başkasının masasında da haksız yere yapılan eleştiri gördüğüm zaman kendimi tutamayabilirim.” Yeşim hanım dediğim dedik karaktere sahip her şeyi ben bilirim diyen insanları hiç sevmeyen, mutfaklara girilmesinden de hiç hoşlanmayan, adaletli biridir.  Aslen Diyarbakırlı olan Yeşim hanım evlidir ve eşinin oldukça kıskanç olduğunu ve yarışmada erkeklerle diyaloğa girmemesi gerektiğini söylemiştir.

Yeşim Dönmez’in Menüsü 

Yeşim dönmezin menüsü henüz açıklanmamıştır ancak yayınlanan fragmanda ıspanaklı çorba, beyti kebap
ve tatlı olarak fırın sütlaç yapacak.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler