Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’in 3-7 Ocak Paylaşımları Neden Silindi ?

Yemekteyiz Son Bir Haftalık Paylaşımlarını Kaldırdı Peki Ama Neden ? 

Yemeklerinin ve elinin lezzetine güvenenlerin kıyasıya bir rekabetle yarıştığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz programı hafta içi her gün 16:00 ‘da TV8’de seyircisiyle buluşuyor. Ekranların sevilen sunucusu Zuhal Topal’ın sunduğu “Yemekteyiz” yarışmasında her hafta sivri dilli ve birbirinden iddialı 5 marifetli yarışmacı, hazırladıkları iddialı menülerle yarışmacılara ve seyircilere ev sahipliği yapıyor. Birbirinden marifetli ve iddialı yarışmacılar menülerini sunduktan sonra puanlanıyor ve haftanın finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin liralı ödülün sahibi olmaya hak kazanıyor. 3-7 Ocak haftasındada kıyasıya bir rekabete ev sahipliği yapmış olan program bu hafta içinde yaptığı paylaşımlarını silerek izleyenlerini şaşırttı. 

Daha fazla mesaj

Sevilen yemekteyiz formatının yeni sezon sunucusu olan Zuhal Topal renkli kişiliği ve samimi sunumu ile  izleyenlerin beğenisini topluyordu. Bilindiği üzere Yemekteyiz formatında marifetli yarışmacılar kendilerine verilen kısa sürede lezzetine güvendikleri yemeklerini hazırlayarak rakiplerine ev sahipliği yapıyor ve sonunda rakiplerinden puanları alıyor. Haftanın beşinci günü ise güzel sunucu Zuhal Topal’ın verdiği oylar ile birinci açıklanıyordu. Yemekteyiz yayınlandığı son hafta yine aynı şekilde formatını devam ettirirken şaşırtan bir olaya imza attı. Peki ama Zuhal Topal’la Yemekteyiz’in 3-7 Ocak Paylaşımları Neden Silindi ?

Zuhal topal'la yemekteyiz

Geçtiğimiz 3-7 Ocak haftasında eşi benzeri görülmemiş bir rekabete imza atan yarışma izleyenleri ekran başına kilitlemişti. Şimdiye kadar ki en sivri dilli yarışmacılara sahiplik yapan programda yaşananlar oldukça merak ediliyordu. Final akşamı yaşanan bir olay ise sosyal medyada ve yarışmacılar arasında büyük tepkilere neden oldu. 
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Final Neler Yaşandı

3-7 Ocak haftasında bilindiği üzere Uğur, Ovadan, Faruk ve Melike el hünerlerini sergileyerek programda yarışmışlardı. Ancak bu hafta içinde yapılan tüm paylaşımlar  Instagram hesabından silindi ve bunun yerine yeni bölüm fragmanı paylaşıldı.

 FARUK ELDEM KAZANMIŞTI !
 Her hafta haftanın ilk günü olan Pazartesi günü ekranlara yeni yarışmacı kadrosu ile gelen program her gün bir yarışmacının evine misafir olarak devam etmiş final günü Faruk Eldem’in birinciliği açıklanmıştı . Sırasıyla yarıştıkları günlerin Puanlarını alan yarışmacılar cuma günü Zuhal Topal’ın puanları ile birinciyi belirlemiş oldu. Son final bölümündede heyecan doruktaydı bütün yarışmacılar nefesini tutmuşken  Zuhal Topal sondan başlayarak tek tek sıralamayı açıkladı. Son 2 yarışmacı olarak Melike hanım ve Faruk bey kalmıştı Melike hanım aldığı yüksek puan ile birincilik şansını artırdığını düşünüyordu. Nefeslerin tutulduğu heyecanlı dakikaların sonunda Faruk Eldem ile Melike Zengin arasında kimin haftanın birincisi olduğu program sunucusu Zuhal Topal tarafından açıklandı ancak önce Melike hanımın birinci olduğunu açıklaması ile gözler Melike hanıma çevrildi sonrasında ise ‘değil’ diyerek Faruk beyin  birinciliğini ilan ettiği olayda genç kadın gözyaşlarına engel olamadı. Aslında çoğu zaman bu şakayı yapan Zuhal Topal genç kadının verdiği tepki nedeniyle izleyicilerin tepkisini toplamıştı. Yarışmacının gözyaşları izleyicileri derinden etkiledi ve üzdü. 

TEPKİLERİ ÜZERİNE TOPLADI !

Final akşamı yaşanan  talihsiz olay sonrasında yarışmanın resmi Instagram hesabı üzerinden yapılan paylaşımların altına  birçok yorum yazıldı. Sosyal medyada izleyenler tepkilerini resmi instagram sayfası üzerinden dile getirirken haftanın gönderileri bu neden kaldırıldığı düşünülüyor. Ancak yinede yeni hafta fragmanı paylaşımıda programı kurtarmışa benzemiyor çünkü altında hala  Melike Zengin yorumları yapılıyor. Zuhal Topal yarışmacıya ” kusura bakma ” desede oklarını üzerine çevirdi. Instagram’dan paylaşımların bu nedenle kaldırıldığı tahmin edilsede kesin bir açıklama henüz yapılmadı…

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler