Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Ali Atay neden TT oldu eşi Hazal Kaya’yı aldattı mı ?

Ekranların en çok izlenen kanalı TV8’in sevilen magazin programı 2. Sayfa hafta sonu instagram hesabından yayınladığı hikayede öyle bir  açıklama yaptı ki  magazin dünyasında tam anlamıyla ortalık karıştı. Yayınladığı paylaşımda ünlüler dünyasından örnek bir evli çift yakında yıldönümlerini kutlayacaklardı ama karısını aldattı açıklaması bir anda sosyal medyada gündem oldu.

Magazin severler bu kişinin kim olduğunu öğrenmek için araştırmalara başladı ve Şubat ayında evlenen ve ünlüler dünyasında örnek olarak gösterilen çiftleri mercek altına aldı. Araştırmalar sonucunda ise Ali Atay ve Hazal Kaya çifti iddiaların odağındaki isim oldu. Peki Ali Atay neden TT oldu eşi Hazal Kaya’yı aldattı mı ?

 Twitter kullanıcıların TT yaptığı isim ise başarılı oyuncu Ali Atay oldu.

Ali Atay bu iddialardan sonra sosyal medya hesabı twitter’da gündem olurken çok konuşulanlar arasına girdi ve TT oldu. Peki Ali Atay eşi Hazal Kaya’yı aldattı mı?Gelen açıklamalar sonrası evlilik yıldönümü 7 Şubat olan Hazal Kaya ve Ali Altay konuşmalara hedef olurken ardı ardına yaptıkları aşk dolu paylaşımlar ise kafaları bir hayli karıştırdı. Peki evlilikleri ile her zaman örnek gösterilen ve birbirlerine olan aşklarını sosyal medyadan sıkça dile getiren Ali Atay-Hazal Kaya çiftinin arasına başka bir kadın mı girdi, Ali Atay eşini aldattı mı?

Oraya atılan iddialar sonrası yapılan aşk dolu paylaşımları iddialar asılsız mı sorusunu kafalara getirdi ! 

Şubat ayında evlenen ve bir oğulları olan çiftten bu iddialar hakkında bir açıklama yok. Sosyal medyada TT olan Ali Atay’ın eşini aldattığına inanmayanlar kadar olayın peşini bırakmayıp araştırmalarını yapan isimlerde var…

 Şubat ayında evlenen diğer ünlü çiftlere bakalım …

İddiaların odağındaki isim Hazal Kaya- Ali Atay çifti olsada bu ay evlilik yıldönümünü kutlayacak örnek çiftlerde var bunlar ;

Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer

Tolgahan Sayışman-Almeda Abazi

Burcu Kara -Fırat Parlak

Mahsun Kırmızıgül-Ece Binay

Helin Avşar- Serhan Bora

İsmail Hacıoğlu- Duygu Kaya

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler