Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aşk Yakar 6. Bölüm Full İzle Kanal 7 (6 Şubat 2022)

Aşk Yakar hint dizisi izle Kanal 7 ekranlarında yeni Hint dizisi başladı. Merakla beklenen yeni bölümü bugün Kanal 7 ekranlarında full izleyebilirsiniz.

AŞK YAKAR HİNT DİZİSİ İZLE

Kanal 7 ekranlarında yeni başlayan hint dizisi seyirciler tarafından çok merak ediliyor.
Aşk Yakar hint dizisi Hindistan’da yöresel konulara yer verecek. Kanal 7 ekranlarında

Aşk Yakar konusu nedir?

Bir tarafta güzeller güzeli ve yetenekli Mehek, diğer tarafta yakışıklılığıyla dikkat çeken Shaurya Mehek ve Shaurya’nın gelgitlerle dolu aşkının anlatıldığı Zindagi Ki Mehek, Aşk Yakar adıyla Kanal 7 ekranlarındaki sizlerle oluyor. Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından  miras kalır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok beğenmektedir. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ısrar eder. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Aşkın ve iyiliğin her türlü engeli aşacağına inanan Mehek ile gurundan asla ödün vermeyen Shaurya’nın aşkla olan sınavı Aşk Yakar’da izleyicilerin kalplerine dokunacak.

Dizinin full bölümlerini izlemek için tıklayın

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.