Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aşk Yakar Hint Dizisi 10. Bölüm Full İzle Kanal 7 (10 Şubat 2022)

Aşk Yakar hint dizisi izle Aşk Yakar Hint Dizisi 10. Bölüm izle Kanal 7 ekranlarında yeni Hint dizisi başladı. Merakla beklenen yeni bölümü bugün Kanal 7 ekranlarında full izleyebilirsiniz.

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Aşk Yakar – Zindagi ki Mehek 10 Şubat Salı tarihli 10. bölümü izle Aşk Yakar dizisinin heyecan dolu tüm bölümlerini izlemek için doğru adrestesiniz.

AŞK YAKAR 10. BÖLÜM

10. Bölüm

Mehek Shaurya yüzünden havuza düşer ve yüzme bilmediği için çırpınmaya başlar. Shaurya son anda havuza atlayarak onu kurtarır. Fakat gazeteciler ikilinin fotoğraflarını çekip çirkin bir haber yapar. Bu haberin gören Mehek Shaurya’ya bir tokat atar ve yarışmayı terk eder. Mehek eve döndüğünde büyükbabası hariç herkes onu affeder. Shaurya’nın annesi Karuna ise yaşananlardan dolayı Shaurya’yı suçlar. Karuna Mehek ve ailesinden özür dilemeye gider. Mehek onun sözlerini duyunca çok şaşırır. Shaurya’nın Mehek’le birlikte basının karşısına çıkmak istediğini söyleyen Karuna, Mehek’i ikna edebilecek mi?

Bir tarafta güzeller güzeli ve yetenekli Mehek, diğer tarafta yakışıklılığıyla dikkat çeken Shaurya… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren Zindagi ki Mehek, ‘Aşk Yakar’ adıyla Kanal 7 ekranlarında sevenleriyle buluşacak.

Kanal 7 yepyeni bir Hint dizisini daha sevenlerinin beğenisine sunuyor. Mehek ve Shaurya’nın gelgitlerle dolu aşkının anlatıldığı Zindagi Ki Mehek, Aşk Yakar adıyla Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak. Dizinin konusu ev hanımı Mehek ‘ i anlatıyor. Mehek Sharma ve Shaurya Karan Vohra ‘nın farklı şekilde olan hayatlarının aşk hikayesine dayanmaktadır. Mehek orta sınıf kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir lokantacıdır. Mehek’in yemek pişirme hobisi ve tutkusudur ölü annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok seviyor.Ailesi tarafından bir yarışmaya katılması isteniyor, onun potansiyeliyle kayınlarını etkilemek için Hindistanın Süper Aşçısına rekabet oldu. Bu yarışma tesadüfen Shaurya Khanna tarafından yapılmaya karar verildi. Birbirinden habersiz, zaten bir sosyal paylaşım sitesinde farklı isimlerle bir araya geldiler. Shaurya orta sınıf davranışlardan nefret ederken, Mehek yardımseverdir. Yarışma başladığında, Shaurya anında Mehek’ten nefret ediyor ve orta sınıf bir kız olduğu için Mehek’i yargılılar.

AŞK YAKAR HİNT DİZİSİ İZLE

Kanal 7 ekranlarında yeni başlayan hint dizisi seyirciler tarafından çok merak ediliyor.
Aşk Yakar hint dizisi Hindistan’da yöresel konulara yer verecek. Kanal 7 ekranlarında sizlerle oluyor.

ask-yakar-hint-dizisi-full-izle
ask-yakar-hint-dizisi-full-izle

Aşk Yakar konusu nedir?

Bir tarafta güzeller güzeli ve yetenekli Mehek, diğer tarafta yakışıklılığıyla dikkat çeken Shaurya Mehek ve Shaurya’nın gelgitlerle dolu aşkının anlatıldığı Zindagi Ki Mehek, Aşk Yakar adıyla Kanal 7 ekranlarındaki sizlerle oluyor. Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından  miras kalır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok beğenmektedir. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ısrar eder.

 

Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Dizinin full bölümlerini izlemek için tıklayın

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler