Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aşk Yakar Hint Dizisi 12. Bölüm Full İzle Kanal 7 (12 Şubat 2022)

Aşk Yakar hint dizisi izle, Aşk Yakar Hint Dizisi 12. Bölüm izle Kanal 7 ekranlarında yeni Hint dizisi başladı. Merakla beklenen yeni bölümü bugün Kanal 7 ekranlarında full izleyebilirsiniz.

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Aşk Yakar – Zindagi ki Mehek 12 Şubat 2022 tarihli 12. bölümü izle Aşk Yakar dizisinin heyecan dolu tüm bölümlerini izlemek için doğru adrestesiniz.

11. Bölüm Bölüm Özeti

Mehek daha önce kendisini terk eden Acey’in evlenme teklifini kabul eder. Aileler bu evliliğin ilk töreni için gün belirler. Acey’in annesi Pami, Mehek’i küçük düşürmek için istediği bu evliliğin olması için tüm gücüyle çabalar. Acey, Shaurya’yı da törene davet eder. Shaurya Acey’in davranışlarını görünce onun Mehek’i hak etmediğini düşünür. Evlilik konusunda acele etmemesi için Mehek’i uyaran Shaurya onu durdurmayı başarabilecek mi?

Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi- Cumartesi 21:15, Pazar 22:20’de Kanal 7’de…

AŞK YAKAR HİNT DİZİSİ İZLE

Kanal 7 ekranlarında yeni başlayan hint dizisi seyirciler tarafından çok merak ediliyor.
Aşk Yakar hint dizisi Hindistan’da yöresel konulara yer verecek. Kanal 7 ekranlarında sizlerle oluyor.

ask-yakar-hint-dizisi-full-izle
ask-yakar-hint-dizisi-full-izle

Aşk Yakar konusu nedir?

Bir tarafta güzeller güzeli ve yetenekli Mehek, diğer tarafta yakışıklılığıyla dikkat çeken Shaurya Mehek ve Shaurya’nın gelgitlerle dolu aşkının anlatıldığı Zindagi Ki Mehek, Aşk Yakar adıyla Kanal 7 ekranlarındaki sizlerle oluyor. Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından  miras kalır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok beğenmektedir. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ısrar eder. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

 

Aşk Yakar Hint Dizisi 12. Bölüm Full izle. Videonun açılması internetinizin hızına göre 3-4 dakika sürebilir.

video-yukleniyor
video-yukleniyor

Video açılmadıysa Dizinin full bölümlerini izlemek için tıklayın

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler