Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Baş Tacım 205. Bölüm İzle Tek Parça 10 Şubat 2022

Baş Tacım 205. Bölüm Tek Parça İzle 10 Şubat 2022 Perşembe günü yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Son bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler yeni bölümü tek parça istenler araştırmaya başlıyor.

Ekranlarının sevilen Hint dizisi Baş Tacım 10 Şubat Perşembe günü yayınlanan son bölümü 205. bölümüyle izle 7 de.

Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile her gün 13:40’ta Kanal 7 ekranlarında sizlerle oluyor.

Baş Tacım 205. Bölüm İzle

Hint ekranlarında fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla ekrandaki yerini alıyor. Başrollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un üstlendiği Baş Tacım, heyecan dolu bölümleriyle Kanal 7’de oluyor.

Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar. Kendisine yalan söylendiğini düşünen Archana evliliğinden yine de vazgeçmez. Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yeniden kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki kadın arasında kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alıyor.

BAŞ TACIM YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA…

Hint dizisi Baş Tacım yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Milyonlarca izleyicisini ekranlara kilitlemeyi başaran hint dizisi Baş Tacımın yeni bölümünü Kanal 7 ekranlarından tek parça izleyebilirsiniz.

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.