Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 11 Şubat 2022 Final – Puan Durumu (Neriman Hanım)

En Hamarat Benim programı her hafta içi FOX ekranların da sizlerle. Kadir Ezildi’nin sunumuyla 5 yarışmacının yarıştığı En Hamarat Benim cuma günü finalde büyük ödülün sahibini seçiyor. Bu haftanın en yüksek puanını alarak 1. olan yarışmacı kim oldu? En Hamarat Benim büyük ödülü kim kazandı? İşte detaylar..

En Hamarat Benim Son Bölüm de Neler oldu?

En Hamarat Benim dünkü yayınlanan bölüm de neler yaşandı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Kadir Ezildi 10 Şubat 2022 bölümün de yarışmacı Tuğçe Hanıma konuk olmuştu. Diğer yarışmacılar tarafından puanlanan Tuğçe Hanım aldığı puanları düşük bulmuş ve kabul etmemişti. Toplam 14 puan alan Tuğçe Hanım bakalım bu hafta büyük ödülü kazanabilecek mi?

En Hamarat Benim Neriman Hanım Kimdir?

En Hamarat Benim programının bu haftaki yarışmacılarından birisi olan Neriman Hanım çıktığı ilk bölümde neler söyledi ne yorumlar yaptı merak ediliyor. Peki yaptığı yorumlar ve verdiği puanla herkesin ilgisini çeken Neriman Hanım kimdir?

  • 37 Yaşında
  • 3 Çocuk Annesi
  • Aslen Bitlisli
  • 16 Senedir İstanbul da Yaşıyor
  • Ev hanımı

Neriman Hanım yaptığı röportaj da ”Bu yarışmaya iddialı olduğum için katıldım detaycıyım herkesin baktığı detaylar bence detay değil kendime çok güveniyorum.” dedi.

En Hamarat Benim Neriman Hanımın Aldığı Puanlar

En Hamarat Benim bu haftanın son yarışmacısı olan Neriman Hanıma final önce diğer yarışmacılar tarafından puan verilecek. Yapılan puanlamadan sonra haftanın en yüksek puan alan yarışmacısı büyük ödülün sahibi olacak. İşte Neriman Hanımın aldığı puanlar;

  • Tuğçe Hanım: 3 puan
  • Dilek Hanım: 4 puan
  • Ruggiya Hanım: 4 puan
  • Münire Hanım: 3 puan

Neriman Hanımın Aldığı Toplam Puan: 14

En Hamarat Benim Bu Haftanın Kazanan İsmi Belli Oldu

En Hamarat Benim programın da bugün final de büyük ödül 15.000 TL kazanan isim belli oldu. Bu hafta içinde yapılan puanlama da en çok puanı toplayan isim;

Neriman Hanım oldu.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 10 Şubat 2022 Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler