Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 15 Şubat 2022 Puan Durumu (Sevim Hanım)

En Hamarat Benim seyircileri bu hafta birbirinden eğlenceli bölümleriyle program da neler olacak merak etmeye başladı diyebiliriz. En Hamarat Benim ilk günün de çıkan olaylar bu haftanın biraz zorlu geçeceğinin sinyallerini verdi. FOX ekranlarının sevilen sunucusu Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yeni bölümüyle sizlerle olacak. İyi seyirler..

En Hamarat Benim Bugün Yarışacak Sevim Hanım Kimdir?

En Hamarat Benim 2. gün yarışacak ismi Sevim Aydemir nereli? Sevim Aydemir ne iş yapıyor? Sevim Aydemir hakkında tüm bilgilere sizler için ulaştık. İşte detaylar..

  • Ev Hanımı
  • 48 Yaşında
  • 30 Yıllık Evli
  • Ardahanlı
  • 5 Çocuğu var

Sevim Aydemir ”Benim için temizlik çok önemli camların kenarlarını falan kürdanla alırım tozları detaylı olarak alırım yemek yapmayı çok seviyorum masa düzenini çok seviyorum devamlı yemek yaparım yemek eksik olmaz. Hamaratım elim çabuktur 20 kişi de gelse 10 kişi de gelse 3-4 saat de yemek çıkarırım.” söyledi.

En Hamarat Benim 15 Şubat 2022 Puan Durumu

Haftanın 2. günün de yarışacak  Sevim Aydemir, Sunucu Kadir Ezildi’ye evin temizliğini diğer yarışmacılara yaptığı yemekleri sunarak En Hamarat Benim programının sonunda topladığı puanlar;

  • Kübra Hanım: 3 Puan
  • Cem Bey: 3 Puan
  • Betül Hanım: 3 Puan
  • Şenay Hanım: 3 Puan

Sevim Hanımın aldığı toplam Puan: 12

En Hamarat Benim 132. Bölüm İzle?

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak. En Hamarat Benim Hafta İçi Her Gün 13.00’da FOX’ta!

Benzer İçerik: Gelin Evi 15 Şubat 2022 Puan Durumu (Saadet Hanım)

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.