Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 3 Şubat 2022 Puan Durumu [Habibe Yıldırım]

En Hamarat Benim 3 Şubat 2022 Puan Durumu [Habibe Yıldırım] hangi yarışmacı kaç puan verdi? En Hamarat Benim yeni bölümü ile ekranlara geliyor.

En Hamarat Benim 3 Şubat 2022

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.
Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek.
Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

En Hamarat Benim Hafta İçi Her Gün 13.00’da FOX’ta!

En Hamarat Benim 3 Şubat 2022 124. Bölüm Fragmanı

En Hamarat Benim Habibe Yıldırım Kimdir

Fox TV’de yayınlanan En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Habibe Yıldırım izleyiciler tarafından merak edildi. İşte En Hamarat Benim Habibe hanım hakkında detaylı bilgiler…

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programında haftanın üçüncü gün yarışmacılarından Habibe Yıldırım yorumlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Habibe hanım 57 yaşındadır ve bebek bakıcısıdır. Aslen Kahramanmaraş Elbistanlıdır. 4 kızı, 6 torunu olan Habibe hanım, 40 senelik evlidir.

“20 senedir çalışıyorum. Çöpünü kendim koyar kapıya, öyle giderim işime. Kafama takılırsa gece 12’de banyoyu temizlerim, öyle yatarım. Misafirime 3 çeşit yemeğimi yaparım, işten geliyorum. 57 yaşındayım, bu eller ne yemekler yaptı göreceksiniz.”

En Hamarat Benim 3 Şubat 2022 Puan Durumu

  • Sevim Hanım: 3 Puan
  • Emin Bey: 4 Puan
  • Esmanur Hanım: 3 Puan
  • Rabia Hanım: 3 Puan

Habibe Hanımın Toplam Puanı: 13 Puan

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler