Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim Sevim Kaplan Kimdir, Nereli ve Kaç Yaşında?

En Hamarat Benim Sevim Kaplan kimdir?  2. gün yarışmacısı Sevim hanım hakkında bilgiler… En Hamarat Benim 1 Şubat 2022 puanları açıklanmaya başlandı. Bugün Sevim hanım rakiplerinden ve Kadir Ezildi’den kaç puan alacak?

En Hamarat Benim 1 Şubat 2022

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.
Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek.
Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

En Hamarat Benim Hafta İçi Her Gün 13.00’da FOX’ta!

En Hamarat Benim Sevim Kaplan kimdir? Nereli ve ne iş yapıyor. En Hamarat Benim programının 2. gün yarışmacısı olan Sevim Kaplan menüsünde ne yapacak? Diğer yarışmacılardan ve Kadir Ezildi’den kaç puan alacak? Detaylar yazımızda sizlerle olacaktır.

En Hamarat Benim 122. Bölüm fragmanı

En Hamarat Benim 122. Bölüm fragmanı yayınlandı

En Hamarat Benim Sevim Kaplan Kimdir?

En Hamarat Benim Sevim Kaplan, Aslen Tuncelilidir ve 44 yaşındadır. Asıl mesleği aşçılık olan Sevim Kaplan 3 çocuk annesidir.

Temizlik ve hamaratlık konusunda oldukça iddialı olduğunu dile getiren Sevim Kaplan, kendisini tanıtırken şu ifadeleri kullanıyor:

“Temizim, titizim, mutfakta yağ lekesini sevmem. 3 tane çocuğum olduğu halde çok düzenliyimdir. 15 yıllık aşçıyım. Hamaratım, elim çok hızlıdır. Çok güzel yemekler yaparım. Mutfakta gerçekten çok iyiyim. Elimin lezzetli olduğunu söylerler. Kendime güveniyorum.”

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler