Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puan Durumu Gözde Hanım 17 Şubat 2022

Gelin Evi mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler bu program da izleyiciler ile buluşuyor. Gelin Evin de evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak 5 yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Gelin Evi Gözde Hanım Kimdir?

Gelin evi 798. Bölüm de diğer yarışmacıları konuk edecek olan Gözde Hanım hakkında merak edilenleri yazımızda derledik. Bu haftanın 4. yarışmacısı Gözde Hanım kimdir, nereli ve kaç yaşında?

  • İstanbul Esenyurttan yarışmaya katılıyor.
  • Aslen Kastamonulu
  • 24 yaşında
  • 1.5 yıllık evli
  • Kabin Hizmetleri mezunu şuan ev hanımlığı yapıyor.

Gelin Evi Puan Durumu 17 Şubat 2022

Gelin Evi programın da bugün diğer yarışmacıları konuk eden Gözde Hanım yaptığı sunum, yemekler ve çeyizden kaç puan topladı? Gözde Hanıma en yüksek puanı kim verdi? Gözde Hanıma en düşük puan hangi yarışmacıdan geldi? Gözde Hanım Sunucu Aslı Hünel’den kaç puan aldı?

  • Aslı Hünel: 8 Puan

Gözde Hanım’ın Aldığı Toplam Puan: 33

Gelin Evi 798. Bölüm İzle

Haftanın 4. günün de ortalık karıştı. Program da yaşanan olaylar yüzünden 2 yarışmacı diskalifiye oldu. Gelin Evi 798. Bölümün de neler yaşandı işte detaylar..

Benzer İçerik: Gelin Evi 16 Şubat 2022 Puan Durumu (Sedef Hanım)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler