Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gönül Dağı 52. Bölüm Full İzle 19 Şubat 2022

Gönül Dağı 52. bölüm fragmanı yayımlandı. Hafta sonu cumartesi izleyiciler ile buluşacak Gönül Dağı yeni bölümü heyecanla beklenmeye başlandı. Gönül Dağı 52. Bölüm de neler olacak? TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı 52. Bölüm Full İzle? Gönül Dağı son bölüm izle? Gönül Dağı 52. Bölüm İzle 19 Şubat 2022? Bozkırda bir Anadolu masalı Gönül Dağı yeni bölümleriyle her cumartesi 20.00’de TRT1’de!

Gönül Dağı 51. Bölüm Özeti  19 Şubat 2022

Ellerindeki son fırsatı da yitiren amcaoğulları üzgün haldedir. İcat işlerine birlikte devam edememelerinin etkisiyle ayrı yollara savrulmalarına neden olan bu durum, amcaoğullarının hayatlarında nasıl gelişmelere sebep olacaktır? Rıfat’ın kahveyi satılığa çıkartması başta Meryem olmak üzere herkesi üzer. Ameliyat parasını toparlamak için tüm kasabalı el ele verirken, bu birliğin sonunda hedefe ulaşabilecekler midir? Öte yandan Mezarcı İlyas’ın ölümüyle kötü günler geçiren Asya’yı bekleyen gelişme ne olacaktır?

Gönül Dağı Yeni Bölümleriyle Her Cumartesi 20.00’de TRT1’de!

Bozkırda bir Anadolu masalı. Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesidir Gönül Dağı. Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının hikayesidir Gönül Dağı. Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesidir Gönül Dağı.

Benzer İçerik: Mahkum 10. Bölüm Full İzle FOX 17 Şubat 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.