Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Oğlum Dizisinde Çalan Müzikler ve Şarkılar

Oğlum dizisi yeni bölümleri ile seyircileri ile buluştu. Oğlum dizisinde çalan müzikler, şarkılar ve fon müzikleri merak edilmeye başlandı. Oğlum dizisinin jenerik fon müziğini, dizide çalan şarkı ve müzikleri sözleri ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

 

Ahmet Katiksiz, Şubat 2022’de yayınlanmaya başlayacak olan Oğlum dizisinin proje tasarımını üstlendi. Geçtiğimiz günlerde Show TV’de ekrana gelen Oğlum dizisinin tanıtım fragmanı izleyiciler tarafından beğeniyle karşılandı. Kubilay Aka’nın canlandırdığı Bulut karakterinin restoranda çaldığı şarkı da Ay Yapım’ın son dizisi Oğul’un ilk bölüm ikinci ön gösterimi merak ediliyor. Ayrıca Oğlum ilk bölümde çalan şarkıyı ve sözlerini de sizlerle paylaşacağız, dizide başka bir şarkı çaldığında sayfamıza ekleyeceğiz.

Oğlum Dizisi Jenerik Fon Müziği 

Oğlum dizisi Oyuncu kadrosunda Timur Acar, Feyyaz Duman, Canan Ergüder, Serhat Teoman, Songül Öden, Nihal Yalçın,  Metehan Parıltı, Emir Kaan Özkan, Kubilay Aka, Ali Seçkiner Alıcı gibi başarılı isimlerin yer alıyor. Oğlum dizisini jenerik fon müziği de merak etmiştir. Oğlum dizisi 9 Şubat Çarşamba akşamı saat 20:00’da Show TV ekranlarında izleyici karşına çıktı.

Oğlum Dizisi 1. Bölüm İzlemek için tıklayın

 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler