Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sokağın Çocukları 4. Sezon 2. Bölüm İzle

Sokağın Çocukları 4. Sezon 2. Bölüm İzle kanunların yetersiz kaldığı dünyada kendi kurallarını kendileri yazanların hikayesini ele alan Sokağın Çocukları dizisi 4. Sezon 2. Bölüm ile izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor. Nefesleri kesen sahneleriyle bu sezona damga vuracak olan Sokağın Çocukları 4. Sezon 2. Bölüm Full tek parça izle Sokağın Çocukları dizisi 4. Sezon 2. Bölüm tek parça izle. Sokağın Çocukları dizisi 4. Sezon 2. Bölüm full izle Sokağın Çocukları dizisi 4. Sezon 2. Bölüm Blue TV izle.

Sokağın Çocukları 4. Sezon 2. Bölüm Full İzle

Onur, Cemal ve Yusuf götürüldükleri hapishanede türlü türlü işkencelere maruz kalmışlardır. Hapishanede müdürü, Onurların ajan olduğuna inanmaktadır. Malik baronlarla yemeğe gider, iktidarı ve Suriye’yi yeniden ele geçirdiği için memnundur. Malik, yeni dönemde yerini yeğeni Fazıl’a devredeceğini açıklar. Aynı zamanda Onur’ların hangi cezaevine götürüldüğünü bulmaya çalışmaktadır. Çetenin diğer üyeleri Onur’ları kurtarmaya ve Azad’ın çocuklarının yerini bulmaya ant içmiştir. Servet’i IŞID kampında eğitimde görürüz. Azad, eşinin ve çocuklarının yasını tutmaktadır, intikamını almak ve Malik’in yerini bulmak için elinden geleni yapacaktır. Azad’ın kızı Esma, örgüt tarafından kaçırılıp Malik’in konağına götürülmek üzerine satın alınır. Onur ile Sami, arkadaş olmalarının kendi işlerine yarayacağını düşünerek müdür tarafından aynı koğuşa konulur. Azad, Demir, Rıdvan ve Bayram Onurların cezaevine konulduğunu öğrenirler. Mustafa ve Fazıl iş birliği yapmak için anlaşır. İlyaslar cezaevinde yaptıkları isyanın başlarına dert açacaklarını fark ederler. Azad kızı Esma’yı bulmak için gittiği handa çatışma çıkar. Müdür ise Onur’dan devlete yararlı olduğunu kanıtlaması için Sami’den Hakimi’nin kimliğini öğrenmesini ister. Bölüm sonunda, infaz alanında siyahi Işidliler fırsat bulup Yusuf’a saldırmaya çalışır, Cemal onu kurtarır.

Sokağın Çocukları Oyuncu Kadrosu

Onur Akbay, Burak Şahin, Burak Akyüz, Kerem Ali Yengüner, Mehmet Elmas, Furkan Murat Uğur, Hakan Erkuran, Arda İlkin Parlak, İrfan Ballı, Kenan Ciniviz

Sokağın Çocukları 4. Sezon Fragmanı İzle

Benzer İçeriklerimiz:

Sokağın Çocukları 4. Sezon 3. Bölüm İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 4 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler