Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Son Nefesime Kadar Emel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Son Nefesime Kadar FOX TV ekranlarında başladı. Son Nefesime Kadar oyuncuları izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Son Nefesime Kadar Emel Kimdir? Nereli ve kaç yaşında biyografisi yazımızın detaylarından öğrenebilirsiniz.

Son Nefesime Kadar Emel Kimdir?

FOX Tv ekranlarında yeni dizi Son Nefesime Kadar dizisi yayınlanmaya başlandı. Son Nefesime Kadar oyuncuları binlerce izleyici tarafından araştırılmaya başlandı. Son Nefesime Kadar Emel’in instagram hesabı, Son Nefesime Kadar Emel’in gerçek adı ne? gibi aramalar ile Begüm Birgören araştırılmaya başlandı.

Begüm Birgören Kimdir ? (Son Nefesime Kadar Emel)

Begüm Birgören, 20 Eylül 1982 tarihinde Eskişehir‘de dünyaya geldi. Annesi ekonomist, babası öğretmendir. Annesi Çerkez kökenli.

13 yaşındayken gazetede gördüğü Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin kurslarına katılmaya başladı.

Fenerbahçe Lisesi’nden sonra okuduğu Bahçeşehir Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı bölümü mezunudur. Kadir Has Üniversitesi’nde Film ve Drama yüksek lisansı yapmaktadır.

Üniversite döneminde Med Yapım şirketinde kamera arkasında yaptığı stajda, yönetmen Oğuzhan Tercan tarafından keşfedildi. Staj yaparken “Tatlı Hayat” adlı dizide kamera arkasında çalıştı.

2006 yılında oynayan “Kırık Kanatlar” dizisindeki Ayşe rolü ile tanındı.

24 Eylül 2013’te ATV’de yayınlanmaya başlayan “Kaçak” dizisinde Merve karakterini canlandırdı. Son Nefesime Kadar dizisinde Emel karakterini canlandırmaktadır.

Begüm Birgören İnstagram Hesabı: @begumbirgoren

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler