Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Batuhan Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu haftanın 5. günün de yarışacak olan Batuhan beyi sizlere tanıtacağız. Final günün de diğer yarışmacıları konuk edecek olan Batuhan bey yaptığı yorumlar ile izleyiciler tarafından merak ediliyor. Zuhal Topal’la Yemekteyiz Batuhan Kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Batuhan Nereli? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Batuhan Kaç Yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Batuhan Ne İş yapıyor?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Batuhan Kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu hafta final günün de yarışacak olan Batuhan Kutlusoy kimdir? Bu hafta yaptığı yorumlar ile adını çok sık duyduğumuz Batuhan Kutlusoy hakkında bir araştırma yaptık. Ulaştığımız bilgiler;

  • Batuhan Kutlusoy 30 yaşında
  • Burçlar, astroloji ve tarot ile ilgileniyor.
  • Yarışmaya Ankara’dan katılıyor.

Batuhan Kutlusoy’un 100 binden fazla takipçisi var. Burada burçlara yönelik yorumlarda bulunarak video paylaşım yapıyor. @baturolog adresinden siz de fotoğraflarına, videolarına ve paylaşımlarına ulaşabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Son Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bedriye Kimdir? Kaç Yaşında Ve Nereli?

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.