Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gioacchino kimdir, Nereli ve Kaç Yaşında?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu hafta yeni yarışmacıları ile sizlerle olmaya devam ediyor. Zuhal Topal’la Yemekteyiz yeni yarışmacısı Gioacchino kimdir, Nereli ve Kaç Yaşında? detaylar sizlerle…

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gioacchino Kimdir?

Yeni hafta hit TV programı “Zuhar Topal ile Yemek” ile başladı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gioacchino kimdir ve ne iş yapar? Haftanın oyuncusu Yemekyiz, Gioacchino nereli ve kaç yaşında? Bu haftaki yarışmacının İtalyan şefinin adı nedir? İtalyan şefin menüsünde neler var ve hangi gün yarışacak? Detaylar yazımızda.

 

Gioacchino dell’Aquila Mesleği Nedir?

Gioacchino dell’Aquila Başarılı bir sicile ve kapsamlı deneyime sahip profesyonel stratejik düşünür ve tutkulu proje yöneticisi. Kaynakların ve işgücünün zamanında teslimini ve koordinasyonunu sağlamak için proje planlarını geliştirme ve izleme konusunda kanıtlanmış yetenek. Yarışmacı Aydın Üniversitesi’nde öğretim görevlisidir.

Lezzet ve rekabet heyecanını TV ekranlarında bir arada sunan Zuhal Topal, bu haftaki Yemekteki yarışmacılarından İtalyan şef. Yarışmacı, amatörlerin her zaman rekabet etmeyeceğini ya da bu sefer benim gibi bir profesyonelin rekabet edebilmesi için burada olduğumu ve seyircinin bunu görebileceğini söyledi, ki bu oldukça kendinden emin. Gioacchino, bir gastronomi eğitmeni ve İtalyan Mutfak Enstitüsü’nün kurucusudur. Aynı zamanda atölye çalışmaları da sunmaktadır. Aynı zamanda bir bitki uzmanı ve gıda mühendisidir.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz İzle

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.