Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Nuray kimdir? Nuray Aruz Tayfur kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Televizyon ekranlarının en çok izlenen kanalı TV8’in çok sevilen  yemek yarışması Zuhal Topal’la Yemekteyiz hafta içi her gün 16:00 ‘da ekranlara geliyor. Bu sezon program birbirinden hünerli el lezzetine güvenen renkli yarışmacılarla her yöreden ve dünyadan lezzetleri gözler önüne seriyor. Zuhal Topal’ın eşsiz sunumu ile Yemekteyiz’in yeni haftası başlarken bu hafta diğer haftalardan daha çekişmeli olacağı pazartesi günü ile belli olmaya başlamıştı. Her hafta değişen beş maharetli yarışmacının kıyasıya mücadelesinde ter döktüğü programda 23. hafta olan 7-11 Şubat haftasında kimlerin yarışacağı  belli oldu. İsimler açıklanır açıklanmaz izleyiciler yarışmacıları yakından tanımak için araştırmalar yapmaya başladılar bile. Onlardan biri olan  genç yarışmacı Nuray Aruz Tayfur hakkında detaylı bilgiler yazımızda olacak. Peki, Zuhal Topal’la Yemekteyiz Nuray kimdir? Nuray Aruz Tayfur kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Gerek yarışacağı gün gerekse yemek masasında ve fragmanda özgüvenini ve iddiasını ortaya koyan Aruz hakkında izleyiciler merak ettikleri bilgileri bulmak için internette sitelerinde arama yapıyorlar. Peki, Zuhal Topal’la Yemekteyiz Nuray kimdir? Nuray Aruz Tayfur kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Nuray kimdir?

Yeni haftanın yarışmacılarının her biri adından oldukça fazla söz ettireceğe benziyor. Onlardan biride Nuray Aruz olacak. Genç yarışmacı henüz 31 yaşında. Evli ve 4 çocuk annesi. Erken yaşta anne olan yarışmacı aslen Ağrılı olsada Kocaeli Karamürsel’de büyüdü. Nuray Aruz Türban Tasarım & Makeup Studio adında işletmesi var. Ayrıca dergi ve bloglara yazı yazıyor. Hem tanınmak hemde hünerlerini göstermek için televizyon karşısına çıkıp  programa katıldı. Özgüveni çok yüksek olan yarışmacı ilk günden itibaren yaptığı yemeklerle hem rakipleri ve Zuhal Topal’dan yüksek puan alıp birinci olacağına ve büyük ödül olan 15 bin liranın sahibi olacağına emin…


Zuhal Topal’la Yemekteyiz Nuray Instagram hesabı nedir ?

Yayınlanan fragmandan itibaren izleyiciler özgüveni ve güzelliği ile dikkat çeken Nuray Aruz Tayfur’un Instagram hesabı da araştırıyor . Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan yarışmacının binlerce takipçisi var genellikle kendisine ait olan make up studyosundan   paylaşımlarda bulunmayı ihmal etmiyor.  @nurayaruz adresinden profiline ulaşabilirsiniz.

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.