Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu 28 Şubat 2022

28 Şubat Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu belli oluyor. Bu haftanın ilk günün de yeni yarışmacılar ile TV8 ekranların da 16:00 da başlıyor. Bu hafta da birbirinden eğlenceli yeni yarışmacıları ile izleyiciler ile buluşacak olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz de günün yarışmacısının aldığı puan merak ediliyor. Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu 28 Şubat 2022, Yemekteyiz Bu Hafta Puanları, Yemekteyiz 28 Şubat Puan Durumu Canlı.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Yarışmacıları

Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu hafta da yeni bölümleriyle ve yarışmacılarıyla sevenleri ile buluşacak. Hafta içi her gün 1 yarışmacının hünerlerini sergileyeceği ve puan alacağı Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da bu haftanın yeni yüzleri merak ediliyor. Peki bu hafta yarışacak isimler kimler araştırdık. Yaptığımız araştırma da bu hafta büyük ödülü kazanmak için mücadele verecek olan isimler Serdar, Hatice, Seda, Gülderen, Gökçe gibi isimler yer alıyor.

28 Şubat Yemekteyiz Puan Durumu

Bu hafta ilk günün de Zuhal Topal’la Yemekteyiz de ilk gün yarışmacısı Serdar oluyor. Zuhal Topal’ın sunduğu Yemekteyiz programın da mutfaktaki hünerlerini sergileyen Serdar’ın yapacağı menü diğer yarışmacılar tarafından kolay bulundu. Serdar bu yorumları ciddiye almadığını ve yemeğinin oldukça zor ve emek isteyen bir menü olduğunu söyledi. Program da yemeklerini tatlılarını sunan Serdar kaç puan aldı merak ediliyor. İşte Serdarın aldığı puanlar;

  • Hatice Hanım: 6 Puan
  • Seda Hanım: 6 Puan
  • Gülderen Hanım: 5 Puan
  • Gökçe Hanım: 6 Puan

Serdarın Aldığı Toplam Puan: 23 Puan

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeni Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim Puan Durumu 28 Şubat 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.