Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 28 Şubat – 04 Mart 2022 haftası yarışmacısı Seda Kimdir? TV8 ekranlarının sevilen programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz her hafta olduğu gibi bu hafta da bir birinden farklı yarışmacılarıyla ekranlara geliyor. Türkiye’nin en çok sevilen programı Zuhal Topal’ın sunduğu Yemekteyiz de bu haftanın yarışmacılarından Seda izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bizde Seda Hanım hakkın da ufak bir araştırma yaptık ve Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Nereli? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Kaç Yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Ne İş Yapıyor? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda İntegram hesabı var mı? öğrendik.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Seda Kimdir?

Yemekteyiz programın da haftanın ilk günün de elin de not defteriyle Serdar’a konuk olan Seda hanım Serdara yaptığı yorumlar olay oldu. Yarışmacıların söyledikleri her kelimeleri mavi defterine not eden Seda hanım puanlama esnasın da deftere bakarak yorumlarını açık bir dille söyledi. Neden defter tuttuğunu söyleyen Seda hanım kendi gününde olabilecek şeyleri öngördüğünü ve kim kimin hakkında ne söylemiş tek tek yüzlerine vuracağına vurgu yaptı. Peki kimdir bu mavi defterli Seda hanım yakından tanıyalım;

  • Seda Meral 42 yaşında.
  • 20 yıllık kariyerinde hazır giyim, gıda, restoran, inşaat ve gayrimenkul alanlarında görev yaptı.
  • Kurumsal satın alma, pazarlama ve satış yöneticiliği konumlarında da çalıştı.
  • Son 3 yıldır kurumsal ve bireysel olmak üzere kişilik ve davranış danışmanlığı ile kişisel ve mesleki gelişime ilişkin diksiyon ve hikaye anlatıcılığı eğitimi ve etkinlik hizmetleri sağlıyor.
  •  Instagram hesabı @smdesignland‘dır.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Yarışmacıları

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacının evine konuk oluyor. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacının misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gökçe Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler