Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Suzan Kimdir? Suzan Öztürk Nereli ve Kaç Yaşında

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Suzan öztürk Kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz hafta içi her gün sizlerle olmaya devam ediyor. Bu haftanın yeni yarışmacıları belli oldu. Zuhal Topal’la Yemekteyiz hafta içi her gün TV8 ekranlarında…

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yeni Bölümleri İle TV8 Ekranlarında

 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz hafta içi her gün TV8 ekranlarında seyircileri ile buluşuyor. Yeni haftanın yeni yarışmacıları belli oldu. Milyonlarca izleyici kitlesine sahip olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının yeni yarışmacıları merak konusu oldu.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz yeni hafta yarışmacılarından Suzan hanım kimdir? Nereli ve kaç yaşında olduğu merak konusu oldu. Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bu hafta finalinde kimin şampiyon olacağı merak konusu oldu.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Suzan Hanım bu haftanın kazanan ismi olacağını iddia ediyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Suzan kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’in en çok merak edilen yarışmacılarından birisi de Suzan Hanım oldu. Bu haftanın adından en çok söz ettiren isimlerinden biri olması beklenen Suzan Öztürk Aslen Bingöllü fakat İstanbul’da yaşamaktadır. 38 yaşında Olan Suzan Hanım. Ortaokul mezunudur. Evli ve 4 çocuk annesi olan Suzan Hanımın 15 ve 17 yaşındaki iki kızı da milli boksördür. Şampiyonlukları var. Surem adını verdiği butiğinde kadın kıyafetleri ve aksesuarları satıyor. Yemekleriyle birinci olacağından ve evine para ödülü ile döneceğinden emin.

Suzan Hanımın İnstagram Adresi : @@surem_butik

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler