Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

21 Mart Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları – Pazartesi

21 Mart Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları açıklandı mı araştırılmaya başlandı program takipçileri tarafından. TV8 ekranlarının sevilen programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz ülkemizde en çok izlenen yarışmalarından birisi konumunda yer alıyor. Hafta içi televizyon başındaki izleyiciler tarafından sevilerek takip edilen Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yeni bölümüyle izleyicileri ile buluşuyor.

Zuhal Topalla Yemekteyiz 136. Bölüm İzle

Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz programı bu haftaya damga vuracak yeni yarışmacılarıyla bugün ekranlara geliyor. Hafta içi sevilerek izlenen Zuhal Topalla Yemekteyiz bugün neler olacak izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Bu haftanın 1. günün de yarışacak olan yarışmacının kaç puan aldığı hangi yemeği yaptığı bugün yayınlanacak yeni bölümde sizlerle olacak.

Canan hanımın yaptığı yemeklere yapılan yorumlara sizlerde şok olacaksınız. Canan hanımın yaptığı çorbaya çorbadan ziyade buğday lapası gibi diyen özge hanımın yorumları diğer yarışmacıların yaptığı yorumlar ve daha fazlası bugün yeni bölümde sizler ile olacak.

21 Mart Yemekteyiz Puanlama

Zuhal Topalla yemekteyiz de haftanın 1. gün yarışmacısı Canan hanımın evine konuk olundu. Sağlıkçı olarak çok titiz ve güzel yemek yaptığını iddia eden Canan hanım bugün hangi menüyü diğer yarışmacılara sundu. Yaptığı yemekten kaç puan topladı bugün yayınlanan 136. bölüm de sizlerle olacak. Bu haftanın final günün de bu puanların çok önemli olduğunu bilen Canan hanımın diğer yarışmacılardan aldığı puanlar şöyle;

  • Özge Hanım: 5 Puan
  • Gizem Hanım: 6 Puan
  • Oğuzhan Bey: 6 Puan
  • Gökhan Bey: 5 Puan
  • Zuhal Topla: 7 Puan

Canan hanımın Toplam Puanı: 29

Zuhal Topalla Yemekteyiz 136. Bölüm Fragmanı İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Gelinim Mutfakta 21 Mart 2022 Puanları – Kim Birinci Oldu?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler