Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

24 Mart Perşembe En Hamarat Benim Puanları (Fatma)

24 Mart Perşembe En Hamarat Benim Puanları netlik kazandı. Hafta içi her gün 13:00 da başlayan En Hamarat Benim programı izleyiciler tarafından sevilerek izleniyor. Bu hafta eski yarışmacılardan oluşan Best of yarışmacılarından Fatma hanım diğer yarışmacıları evinde konuk edecek. Yaptığı yemekten ve temizlikten puan alacak olan Fatma hanımın bugün işi kolay olmayacak.

En Hamarat Benim Fatma Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de her hafta farklı yarışmacılarla ekranlara gelemeye devam ediyor. Bu hafta da 4. gün yarışmacı olarak hamaratlığını gösterecek isim Fatma Akışoğlu oldu. Puanlama öncesi Fatma hanımı sizlere bu yazımızda tanıtacağız. Yaptığı açıklamalar ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran Fatma hanımın biyografisi hakkında bir araştırma yaptık. En Hamarat Benim programına daha önce de katılmış olan Fatma Akışoğlu aslında yarışmanın daha önce birinci olan isimlerinden birisi. En Hamarat Benim Fatma kimdir? En Hamarat Benim Fatma kaç yaşında? En Hamarat Benim Fatma nereli? İşte detaylar..

Aslen Mersinli olan Fatma hanım 49 yaşında. Evli olan Fatma hanımın 1 tane oğlu var. Meslek olarak şuan çalışmıyor ev hanımı olarak hayatına devam ediyor.

Bu yarışmaya daha önce katılan Fatma Akışoğlu kameralara yaptığı açıklamada ”Banyo temiz olmadıktan sonra diğer yerlerin temiz olması çok önemli değil. Best of bensiz olmaz dedim buraya kadar geldim. Gerçek Fatma Akışoğlunu herkes görecek” dedi.

24 Mart En Hamarat Benim Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün tekrar izleyiciler karşısın da hamaratlığını gösterecek olan Fatma Akışoğlu Best Of da birincilik için yarışacak. Final günün de büyük ödülü çok kazanmak istediğini kendine güvendiğini tekrar da kazanmak için her şeyi yapacağını dile getiren Fatma Akışoğlu bugün yaptığı yemekten temizlikten alacağı puanların final günün de ne kadar önem kazandığının farkında. O yüzde özenle temizliğini ve yemeklerini yapan Fatma Akışoğluna program sonunda verilen puanlar şöyle;

  • Betül Hanım: 3 Puan
  • Zeynep Hanım: 3 Puan
  • Sevilay Hanım: 2 Puan
  • Recep Bey: 4 Puan

Fatma Hanım’ın Aldığı Toplam Puan: 12 Puan

En Hamarat Benim 159. Bölüm Fragmanı İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 23 Mart Çarşamba Puanları (Zeynep)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler