Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

24 Mart Perşembe Gelin Evi Puan Durumu (Sevcan)

23 Mart Perşembe Gelin Evi Puan Durumu belli oldu. Hafta içi her gün Show TV ekranlarında yeni bölümüyle izleyiciler ile buluşan Gelin Evi programında günün yarışmacısı Sevcan gelinin aldığı puanlar izleyiciler tarafından merak ediliyor. Yaptığı iddialı açıklamalar ve pembe peruğu ile izleyicilerin dikkatini çeken Sevcan’ın diğer gelinlerden aldığı puanlar yazımızda derledik.

Gelin Evi 823. Bölüm İzle

Aslı Hünel’in sunduğu Gelin Evi insanlar tarafından sevilerek izlenen yemek programlarından birisi. Hafta içi her gün yeni bölümüyle ekranlarda olan Gelin Evi programı sosyal medya da oldukça takip ediliyor. Gelin Evi İnstagram sayfasında yapılan paylaşımlar insanlar tarafından oldukça çok sayıda beğeni almaktadır. Her hafta 5 yeni gelinin yarıştığı bu program da cuma günü finalde birinci olan geline 10 çeyrek altın ödülü verilmektedir.

Gelin evi 823. bölüm de bugün neler yaşandı kısa olarak özet geçelim. Bu bölüm de Sevcan hanım diğer gelinleri konuk etti. İlk olarak kahve sunumunu yapan Sevcan gelin daha sonra evin düzenini yapmış olduğu çeyizleri ve düğün videolarını diğer gelinlere gösterdi. Son olarak mutfaktaki hünerlerini masaya döken Sevcan gelin programın sonunda yaptığı her şeyden puan aldı. Diğer gelinler ilk önce puanlarını gösterdi sonra ise yorumladı.

Gelin Evi 24 Mart 2022 Puanları

Gelin Evi programında bugün Sevcan gelin yarıştı. Yaptığı yemeklerden sunduğu kahveden düğünde çekilen videolardan puanlama yapılan bu program da haftanın 4. gün yarışmacısı olarak Sevcan gelinin aldığı puanlar belli oldu. Sevilerek takip edilen Gelin Evi programının iddialı isimlerinden biri olan Sevcan geline verilen puanlar şöyle;

  • Berfin Gelin: 5 Puan
  • Merve Gelin: 6 Puan
  • Merve Nur Gelin: 6 Puan
  • Gizem Gelin: 4 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Sevcan Gelinin Toplam Puanı: 29 Puan

Gelin Evi 823. Bölüm Fragmanı İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi Puan Durumu 23 Mart 2022 (Berfin)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler