Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

24 Mart Perşembe Yemekteyiz Puanları (Oğuzhan)

24 Mart Perşembe Yemekteyiz Puanları takip eden insanlar tarafından merak ediliyor. TV8 ekranlarının sevilen programı Zuhal Topalla Yemekteyiz yeni bölümüyle bugün izleyicileri ile bulaşacak. Bugün yayınlanacak bu bölüm de haftanın iddialı yarışmacılarından Oğuzhan bey hünerlerini sergileyecek. Programın sonlarında ise diğer yarışmacılar Oğuzhan beyin yaptığı yemeklere ve sunumuna puan verecek.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Oğuzhan Kimdir?

Hafta içi her gün TV8 ekranların da yayınlanan Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz programın da 21 – 25 Mart 2022 haftası yarışmacılarından Oğuzhan bey izleyiciler tarafından en çok araştırılan isimlerden. Yaptığı yorumlar ve konuşma şekli ile bu hafta dikkatleri üzerine çeken Oğuzhan Öneri sizlere puanlama öncesi tanıtacağız. Merak edilen Zuhal Topalla Yemekteyiz Oğuzhan kimdir? Zuhal Topalla Yemekteyiz Oğuzhan kaç yaşında? Zuhal Topalla Yemekteyiz Oğuzhan nereli? Zuhal Topalla Yemekteyiz Oğuzhan instagram hesabı nedir? gibi soruların cevapları sizlerle.

Aslen Giresunlu olan Oğuzhan Öner İstanbul da bir Esnaf Lokantası işletiyor. Bu yarışmaya büyük ödül 15.000 TL yi kazanmak için geldiğini söyleyen Zuhal Topalla Yemekteyiz Oğuzhan Özer diğer yarışmacılara göz dağı verdi. Söylediği özlü sözlerle izleyicilerin dikkatini üzerine çeken Oğuzhan bey bugün yapılan puanlama da kaç puan alacak bizde sizler gibi çok merak ediyoruz sevgili okurlar.

Yemekteyiz Oğuzhan İnstagram Hesabı

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Oğuzhan beyin yaptığı açıklamalar ve konuşmaları insanlar tarafından kim olduğu hakkında araştırılmasına sebep oldu. Sosyal medya hesapların da oldukça çok aranan yarışmacılardan biri olan Oğuzhan Öner instagram sayfasında yaptığı paylaşımlar ile insanların ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Oğuzhan Önerin yaptığı paylaşımlar insanlar tarafından sevilerek takip ediliyor ve beğeniliyor.

Oğuzhan Önerin İnstagram adresinde 183 gönderisi, 1.339 takipçisi bulunuyor. Oğuzhan Öner bu yarışma da adından söz ettirerek yaptığı lokanta işi için iyi bir reklam olacağını ve sosyal medya da takipçilerinin daha da artacağını düşünüyor. Oğuzhan Önerin resmi instagram hesabı @ogzhnoner

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 24 Mart Perşembe Puanları

Giresunlu yarışmacı Oğuzhan bey bugün Karadeniz’e has yemekler ile diğer yarışmacılar güzel bir ziyafet çektireceğini ve yaptığı yemeklere bayılacaklarını söyledi. Bugün özenle hazırladığı menüyü sunmak için sabırsızlıkla bekleyen Oğuzhan Öner aldığı yorumlar karşısında şakına döndü. Yemekler diğer yarışmacılar tarafından beğenilmeyince çılgına dönen Oğuzhan Öner’in aldığı puanlar da yarışmacımızı çok üzdü.

  • Özge Hanım: 6 Puan
  • Gökhan Bey: 7 Puan
  • Gizem Hanım: 5 Puan
  • Canan Hanım: 7 Puan
  • Zuhal Topal: 8 Puan

Oğuzhan Özerin Aldığı Toplam Puan: 33

Yemekteyiz 139. Bölüm Fragmanı İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacının evine konuk oluyor. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacının misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları 23 Mart 2022 (Gizem)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler