Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

28 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları

28 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları açıklandı. TV8 ekranlarında sevilerek izlenen ve takip edilen yemek programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz hafta içi her gün yeni bölümüyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Türkiye’nin en sevilen yemek yarışması Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz bu hafta yeni yarışmacıları ile ekranlara gelecek.

Yemekteyiz 29. Hafta Yarışmacıları

Zuhal Topalla yemekteyiz programında bu hafta Profesyonel aşçılar yarışacak. Hafta içi TV8 ekranlarında izleyiciler ile buluşan yemekteyiz programında çıta yükseldi. Birbirinden başarılı aşçıların hünerlerini sergileyeceği bu hafta izleyicileri ekran başından kaldırmayacak yarışmacılar mutfaktaki sanatlarını sergileyemeye geliyorlar. Yaptıkları yemekler verdikleri puanlar tüm samimiyetiyle bu hafta sizlerle olacak.

Türkiye’nin en çok izlenen yemek programı Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz programında 29. hafta da kimlerin yarışacağı izleyenler tarafından internette ve sosyal medyada araştırılmaya başlandı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29. haftanın fragmanının yayınlanmasıyla birlikte izleyiciler de beklenti yükseldi. Sunucu Zuhal Topalın söylediğine göre 29. haftada yarışacak yarışmacılar Profesyonel aşçılardan oluşuyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanlar Bugün

28 Mart – 01 Nisan haftasın da Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz birinci gün yarışmacısının diğer yarışmacılardan aldığı puanlar merak ediliyor. Profesyonel aşçıların yer aldığı bu yarışma da bugün mutfaktaki hünerlerini sergileyen yarışmacı yaptığı menüyle diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? Yemeklerini ve sunumunu özenle hazırlayan aşçı diğer yarışmacılar tarafından yorumlandıktan sonra puanlandı. İşte o puanlar;

  • İsmail Bey: 6 Puan
  • Mesut Bey: 6 Puan
  • Süleyman Toprak Bey: 6 Puan
  • Nurbanu Hanım: 6 Puan
  • Zuhal Topal: 7 Puan

Berfu’nun Aldığı Toplam Puan: 31

Zuhal Topal’la Yemekteyiz İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: 28 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları (Kim Birinci Oldu)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler