Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

29 Mart Salı En Hamarat Benim Puanları (Şaziye)

29 Mart Salı En Hamarat Benim Puanları program takipçileri tarafından merak ediliyor. Bugün yarışan haftanın iddialı isimlerinden Şaziye hanım hünerlerini sergiledi. Diğer yarışmacılar tarafından program sonun da puanlanan Şaziye hanımın aldığı puanlar izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Hafta içi her gün yeni bölümüyle ekranlar da olacak En Hamarat Benim bugünün Puanları verildi.

En Hamarat Benim Şaziye Kimdir?

Kadir Ezildi ile hafta içi her gün FOX ekranların da başlayan En Hamarat Benim de bugün yarışacak olan Şaziye Yamanı puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Hafta içi sevilerek izlenen yemek yarışması En Hamarat Benim de haftanın 2. gün yarışmacısı Şaziye hanım kimdir? En Hamarat Benim Şaziye kaç yaşında? En Hamarat Benim Şaziye nereli? işte detaylar..

En Hamarat Benim de bugün yarışacak olan Şaziye Yaman 25 yıllık evli, 3 tane çocuğu var. Aslen Samsunlu olan Şaziye Yaman 39 yaşında. Evlere temizliğe giderek yaşamını sürdüren Şaziye Yaman bu haftanın iddialı isimlerinden biri. Şaziye hanım kameralara yaptığı açıklamada ”Tozlara aşırı şekilde alerjim var, o akarlara falan asla dayanamam robotum var temizlik yapıyorum. Yemeklerim çok lezzetlidir özellikle yöresel yemeklerimizde döktürürüm. Çok hırs yaptım bu yarışmaya katılmak için İnşallah Allah’ın izniyle ben alacağım bu yarışmayı” dedi.

En Hamarat Benim 29 Mart 2022 Puan Durumu

28 Mart – 1 Nisan haftasında 2. gün yarışmacı olarak En Hamarat Benim de hamaratlığını gösteren Şaziye Yaman diğer yarışmacılar tarafından verilen puanları görünce çılgına döndü. Verilen puanlara itiraz eden Şaziye hanım bunlar beni kıskanıyor temizliğimi yaptığım yemeği hiç biri yapamaz burada diyerek sitem etti. Bu haftanın 2. günün de yapılan puanlama da Şaziye hanımı çılgına döndüren puanlar şöyle;

  • Gizem Hanım: 2 Puan
  • Şeyma Hanım: 3 Puan
  • Nuray Hanım: 3 Puan
  • Hanife Hanım: 2 Puan

Şaziye Hanımın Toplam Puanı: 10

En Hamarat Benim 162. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 28 Mart 2022 Puanları (Pazartesi)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler