Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

29 Mart Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları (Nurbanu)

29 Mart Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları netlik kazanmaya başladı. Hafta içi her gün sevilerek izlenen ve takip edilen Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz programında bugün Nurbanu hanım mutfaktaki hünerlerini izleyiciler ile paylaşacak. Program sonun da Nurbanu hanım diğer yarışmacılar tarafından puanlanacak ve final günün de aldığı bu puanlar büyük ödül için oldukça önem kazanacak.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Nurbanu Kimdir?

28 Mart – 1 Nisan 2022 haftasın da Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Nurbanu Doğan insanların dikkatini çekmeyi başardı. Program da konuşmaları ve yorumları ile izleyiciler tarafından merak edilen isim haline gelen Nurbanu Doğan bu haftanın iddialı aşçılarından biri gibi gözüküyor. Bu hafta tek kadın yarışmacı olarak karşımıza çıkan Nurbanu Doğan hakkında yaptığımız araştırma da bilgilerine ulaşmayı başardık. Nurbanu hanımı bugün yarışma öncesi sizlere kısa bir şekilde tanıtacağız.

1992 yılında Sakarya da dünyaya gelen Nurbanu Doğan 30 yaşındadır. Bilgisayar programcılığı mezunu olan Nurbanu Doğan 2 yıllık aşçılık eğitimi aldıktan sonra bir süre ablasının restoranında çalıştır. Ustalık ve Usta eğiticiliği belgesi bulunan Nurbanu Doğan’ın 5 kız kardeşi bulunuyor.

Yemekteyiz Nurbanu Doğan İnstagram Hesabı

Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bu haftanın 2. gün yarışmacısı olarak tanıdığımız Nurbanu Doğan sosyal medya hesapları insanlar tarafından araştırılmaya başlandı. Sosyal medya da yaptığı paylaşımlar ile gündeme gelen güzel yarışmacı Nurbanu Doğan İnstagram da Banu’nun Mutfağı adında sayfayı yönetiyor. Burada yaptığı yemekleri ve tarifleri paylaşan Nurbanu Doğan geçimini şuan için buradan sağlıyor.

Sosyal medya hesaplarını oldukça aktif kullanan Nurbanu Doğan’ın instagram sayfasın da 125 gönderisi ve 5.512 takipçisi bulunuyor. Yaptığı paylaşımlar takipçileri tarafından çokça beğeni alıyor.

Nurbanu Doğan resmi instagram hesabı: @banudogan54

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Mart 2022 Puan Tablosu

Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bu hafta aşçılar yarışmaya devam ediyor. Bugün haftanın tek kadın yarışmacısı olarak mutfaktaki hünerlerini sergileyecek olan Nurbanu hanım ne diğer yarışmacıları konuk etti. Yaptığı nefis yemekleri ve tatlıları özenle sunan Nurbanu hanım program sonun da diğer yarışmacılar tarafından puanlandı. Nurbanu hanıma verilen puanlar şöyle;

  • İsmail Bey: 5 Puan
  • Mesut Bey: 5 Puan
  • Süleyman Toprak Bey: 4 Puan
  • Berfu Bey: 5 Puan
  • Zuhal Topal: 6 Puan

Nurbanu’nun Aldığı Toplam Puan: 25

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 142. Bölüm Fragmanı İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacının evine konuk oluyor. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacının misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: 28 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler