Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Ambulans Filmi Full İzle (Ambulance 2022) Türkçe Dublaj & Altyazılı

2022 yılı yeni filmi Ambulance 2022 vizyonlarda yerini aldı. Ambulance 2022, Ambulans filmini izlemek isteyenler araştırmaya başladı. Ambulance 2022 Türkçe Altyazılı veya Türkçe Dublaj izlemek isteyenler filmi bulmak için araştırma yapıyor.

Ambulans Filmi Full İzle

2022 filmi Ambulans veya Türkçe Ambulans İzle, Michael Bay tarafından yönetilen bir Amerikan filmi. Senaryosunu Chris Fedak’ın yazdığı, Laurits Munch-Petersen ve Lars Andreas Pedersen’in 2005 yılındaki aynı adlı filmi Ambulans’tan esinlenildi. Ambulans filminin tamamı Aksiyon, Suç ve Drama’ya aittir. Jake Gyllenhaal, Yahya Abdul-Mateen II, Eiza González, Garret Dillahunt gibi oyuncular, iki soyguncu tarafından bir ambulansın çalındığı bir soygun olaylarını anlatan Ambulans filminin kadrosuna katılıyor.

2022 yılında mutlaka izlemeniz gereken en iyi filmlerden biri olan Turkish Dub Ambulans filminde, sağlık görevlisini çalan banka soyguncusu ve bir polis memurunun iki kardeşin hikayesini anlatıyor. Kullanılan ambulansın durumu kritik.

Askeri bir gazi olan William Sharp, karısının ameliyatı için 200.000 dolara ihtiyacı vardı. Ömür boyu suçlu olan üvey kardeşi Danny’ye ulaştı ve onu 32 milyon dolarlık bir banka soygununa katılmaya ikna etti. Bir polisi vurduklarında soygun ters gitti, onu ambulansla kaçırdılar ve ölmek üzere olan polis rehin alındı.

Ambulans filminde kardeşler hasta annelerini tedavi etmek için ihtiyaç duydukları parayı bulmaya çalışırlar. Çaresizlik içinde, kardeşler parayı soymak için bankaya gitmeye karar verdiler ve soygun başarısız olunca, onlar ve ölmek üzere olan polis, kaçırdıkları ambulansta yalnız kaldılar.

Lorne Balfe, Los Angeles’ta 2021’de başlayacak ve Mart ayına kadar sürecek olan Ambulans filminin müziklerini yazdı. 2022’nin en iyi filmlerinden birini izleyebilir, Ambulans veya Ambulans’ı Türkçe dublaj ve altyazı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Ambulance 2022 Fragmanı İzle

 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 3]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler