Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aşk Yakar 38 Bölüm Full İzle Hint Dizisi 21 Mart Pazartesi

Aşk Yakar 38. Bölüm Full İzle Aşk Yakar Hint dizisi yeni günlerinde yeni saatinde sizlerle olmaya devam ediyor. Hint dizisi ve Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen dizisidir. Aşk Yakar yeni bölümlerini Kanal 7 ekranlarından keyifle izleyebilirsiniz

Aşk Yakar Yeni Günlerinde Sizlerle Olacak

Aşk Yakar ilk bölümlerinde Kanal 7 ekranlarında sizlerle olmaya başladı. Yeni güncel yayın akışında Aşk Yakar’ın saati ve günlerinde değişikliğe gidildi. Aşk Yakar Hint Dizisi artık Pazartesi – Perşembe günleri sizlerle olacak.

Aşk Yakar 38. Neler Olacak?

Bir tarafta güzeller güzeli ve yetenek dolu Mehek, diğer tarafta yakışıklılığıyla ön plana çıkan Shaurya… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren  ‘Aşk Yakar’ adıyla Kanal 7 ekranlarında seyircisi ile buluşmaya devam ediyor..

Kanal 7 yepyeni bir Hint dizisini daha sevenleri ile buluşuyor. Mehek ve Shaurya’nın gelgitlerle dolu aşkının anlatıldığı Zindagi Ki Mehek, Aşk Yakar adıyla Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor. Dizinin konusu ev hanımı Mehek ‘ in hayatını anlatıyor. Mehek Sharma ve Shaurya Karan Vohra ‘nın farklı şekilde olan hayatlarının aşk hikayesine dayanıyor. Mehek orta sınıf kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir lokantacıdır. Mehek’in yemek pişirme hobisi ve tutkusudur vefat etmiş annesi tarafından ona miras kalıyor. Herkes Mehek’in yaptığı yemekleri çok seviyor. Ailesi tarafından bir yarışmaya katılması isteniyor, onun potansiyeliyle kayınlarını etkilemek için Hindistanın Süper Aşçısına rekabet oldu. Bu yarışma tesadüfen Shaurya Khanna tarafından yapılmaya karar verildi. Birbirinden habersiz, zaten bir sosyal paylaşım sitesinde farklı isimlerle bir araya geldiler. Shaurya orta sınıf davranışlardan nefret ederken, Mehek yardımseverdir. Yarışma başladığında, Shaurya anında Mehek’ten nefret ediyor ve orta sınıf bir kız olduğu için Mehek’i yargılılar.

Romantik, Dram türünde günlük dizinin yönetmen koltuğunda  Ketaki Walawalkar yer alıyor.  2016-2018 yılları arasında çekilen hint dizinin yeni bölümü bu akşam sizlerle oluyor.

Dizinin Full Bölümünü izlemek için Tıklayın

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler