Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aşk Yakar 40. Bölüm Full İzle

Aşk Yakar 40. Bölüm Full İzle Aşk Yakar yeni bölümleri ile sizlerle olmaya devam ediyor. Aşk Yakar 40. bölümü kanal 7 ekranlarında sizlerle olacak. Aşk yakar 40. bölümü tek parça izlemek isteyenler araştırmaya başladı.

Aşk Yakar Yeni Günlerinde Yeni Saatinde

Aşk Yakar’ın yayınlanma günleri değişti. Aşk Yakar hint dizisi ilk bölümlerinde hafta içi her gün 21:00’da ekranlara geliyordu. Yeni bir değişme ile Aşk Yakar artık Pazartesi – Perşembe günleri ekranlara gelecek. Aşk yakar yayın saatinde de güncellemeye gidildi. Hafta içi her gün 21:00’da yayınlanan yeni bölümler artık Pazartesi ve Perşembe günleri 23:50’de ekranlarda sizlerle olacak.

Aşk Yakar 40. Bölüm İzle

Aşk Yakar 39. bölümü Kanal 7 ekranlarında sizlerle oluyor. Aşk Yakar 39. Bölüm kendi saatinde Kanal 7 ekranlarında olacak.

40. Bölüm 

Shaurya anneannenin esas niyetini anlayamaz. Karuna Shaurya’yı ondan korumak istese de başarılı olamaz. Bu durumu fırsat bilen Svetlana Shaurya’nın Mehek’le evlenmesine engel olmak için anneanneyi kullanır. Onunla anlaşan Svetlana düğüne birkaç gün kala hain bir plan yapar. Anneanne Shaurya’yı arayıp Mehek’le evlenirse büyük bir uğursuzluk yaşayacaklarını söyler. Svetlana ve anneanne düğünü ertelemeyi başarabilecek mi?

Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi- Perşembe 23:50’de Kanal 7’de…

Aşk Yakar 39. Bölüm Fragmanı İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler