Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Baş Tacım 220. Bölüm Full İzle 3 Mart 2022

Baş Tacım 220. Bölüm Full İzle 3 Mart 2022 Baş Tacım yeni bölümünü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler araştırmaya başladı. Baş Tacım son bölüm izle. baş Tacım 220. bölüm tek parça izle.

Baş Tacım 220. Bölüm İzle

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Baş Tacım dizisinin yeni bölümü binlerce seyircisi tarafından merak ediliyor. Baş Tacım’da son bölümünde enteresan olaylar oldu.

Baş Tacım 220. bölümünü kaçıranlar nereden izleyeceğini merak ediyor. Kanal 7’nin en çok sevilen dizisi Baş Tacım Kanal 7 ekranlarında ve yep yeni bölümleri ile sizlerle oluyor.

Archana’nın yengesi Manjusha onlara Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyledi ve onları evlendirdi. Ancak Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek, Arcana’nın suratına bir tokat attı. Aldatıldığını düşünen Arcana, evliliğinden hala vazgeçmemiştir. Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin ise trafik kazasında hayatını kaybetti. Hamile karısı Shravani yalnızdı. Manav’ın ailesi ona Archana’yı terk etmesi ve Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyledi. Manav’dan isteksizce ayrılan Achana, şehri terk etti. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yeniden bir araya gelecek mi? Shravani çocuğunu babasız büyütebilir mi? Manav iki kadın arasında nasıl bir karar verecek? Bunların hepsi ve daha fazlası tacım aracılığıyla ekranda yerini alıyor.

Baş Tacım 220. Bölü Fragmanı Yayında

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.