Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Baş Tacım 239. Bölüm Full İzle Kanal7

Kanal7 kanalın da yayınlanan Hint dizisi Baş Tacım 239. Bölüm Full İzle. Hafta içi her gün 13:40 da izleyenleri ile buluşan Baş Tacım 239. Bölüm fragmanı yayınlandı. Oyuncuları ve konusuyla izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başaran Hint dizisi Baş Tacım 239. Bölüm bugün sizlerle olacak. 13:40 da başlayacak olan günlük dizi Baş Tacım 239. Bölümü ile ekranlarda bugün dizi severler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Baş Tacım 239. Bölüm İzle

Hint dizisi Baş Tacım da bugün yayınlanacak bölümde neler yaşanacak dizi seveler tarafından merak ediliyor. Baş Tacım 239. Bölümle bugün Kanal7 ekranların da olacak dizi de bugün Soham, Purviyi arar hastaneye gelmesini ister ama Purvi yaşananlardan dolayı aile içine dahil edilemezken Soham, Archana için gelmesini ister. Purvi o nedenle kendisine eşlik etmesi ister ama Ovi onunla hastaneye gitmek istemez ve evde kalacağı Pariye bakacağını söyler.

Purvi’nin aklı Oniyor da kalsa da yine hastaneye gider doktor Purviye, Archana üzerinde yapılan deneyi anlatır. Purvi telaşlanır Archana’nın hayatı söz konusu olduğu için endişelenir. O sırada Archana’nın nabzı durur herkesin gözü doktordadır. Doktor gelip Archana’nın ölüm haberini verir. Herkes odaya girer Manav Archanayı kollarına alır. Herkes göz yaşı dökerken doktor tedavi ile ilgili bilgi verir.

Baş Tacım Oyuncuları

Kanal7 ekranlarının sevilen Baş Tacım dizisinde oynadığı karakterler ile izleyenleri ekran başından ayırmayan oyuncuların kimler olduğu izleyenler tarafından merak ediliyor. Her bölümüyle ve konusuyla izleyenlerden tam not alan dizinin kadrosunda kimler var işte karakterler ve oyuncuların listesi;

Ankita Lokhande – Archana
Sushant Singh Rajput – Manav
Hiten Tejwani – Manav
Asha Negi – Purvi
Rithvik Dhanjani – Arjun
Shruti Kanwar – Ovi
Ankit Narang – Soham
Ankita Lokhande – Ankita
Karan Veer Mehra – Naren Shirish

Baş Tacım 239. Bölüm Fragmanı İzle

Hafta içi her gün 13:40 da başlayan Hint dizisi Baş Tacım 239. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Baş Tacım 239. Bölümü canlı olarak Kanal7 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Benzer İçerik: Canım Annem 33. Bölüm Full İzle TV8

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler